21 Ekim 2018 Pazar

  • 5,644 TL
  • 6,498 TL
  • 222,20 TL
  • 96.455

Akıncı, Soroptimistler’de eğitim verdi

Akıncı, Soroptimistler’de eğitim verdi

Fizyoterapist Elif Akıncı, dünyanın en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olan Soroptimistler Kulübü tarafından düzenlenen seminerde omurga ve eklem rahatsızlıkları üzerine bilgi verdi

30 Aralık 2017 Cumartesi 14:56 Sağlık

Pozitif Yaşam Merkezi’nin kurucusu olan ve kentimizde omurga, eklem rahatsızlıklarının yanı sıra fiziki rahatsızlık ve tedavileri üzerine eğitim veren Elif Akıncı, dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Soroptimistler Kulübü’ne konuk oldu. 1921 yılından beri dünya çapında üyeleri ve uluslararası ortaklıkları aracılığıyla genç kız ve kadınların hayatlarını değiştirmek için projeler yapan Soroptimistler Kulübü’nün düzenlediği seminerde Akıncı, omurga ve eklem rahatsızlıkları üzerine bilgi verdi.

SORULARI CEVAPLADI

Omurga ve eklem rahatsızlıklarının yanı sıra kadınların meslek gruplarına göre yaşayabilecekleri fiziksel rahatsızlıklar, tedavi ve koruma yöntemleri konusunda da bilgi veren Elif Akıncı, merak edilenleri de yanıtladı. İlgiyle takip edilen seminerde kulüp üyeleri Akıncı’nın aktardığı bilgiler dikkatle dinledi. Önemli konuların paylaşıldığı seminer sonunda kulüp yöneticileri Fizyoterapist Elif Akıncı’ya teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Araç ruhsatı artık noterden alınacak

Araç ruhsatı artık noterden alınacak