02 Haziran 2020 Salı

Baro'dan organ bağışı kampanyasına destek

Baro'dan organ bağışı kampanyasına destek

Kocaeli Devlet Hastanesi’nin organ bağışı kampanyası, Kocaeli Adliyesi’nde açılan organ bağışı standı ile devam etti

14 Aralık 2018 Cuma 13:38 Sağlık

Kocaeli Devlet Hastanesi’nin organ bağışı kampanyası aralıksız devam ediyor. Geçen hafta Kocaelispor Stadı’nda açtığı organ bağışı stantlarıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek büyük yankı uyandıran Kocaeli Devlet Hastanesi, bu kez de Kocaeli Adliyesi’nde stant açtı. Kocaeli Barosu’nun katkılarıyla açılan standa baroya kayıtlı avukatlar başta olmak üzere çok sayıda adliye personeli ve vatandaş organ bağışında bulunarak destek verdi.

UMUT OLMAK İÇİN

Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir düzenlenen kampanya ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Organ bağışı çok önemli. Organlarımızın toprağa değil umutla bekleyen kişilere verilmesi, hayata bağışlanması gerekiyor. Hayata dair umut olmak üzere bu kampanyaya destek verdik, destek olmaya da devam edeceğiz” dedi.

EN GÜZEL MİRAS

Kocaeli Devlet Hastanesi olarak organ bağışı konusunda çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirten Kocaeli Devlet Hastanesi Organ Bağışı Birim Koordinatörü Melek Çetinkaya, “Çalışmalarımız neticesinde olabildiğince çok hastaya fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir başta olmak üzere bağışta bulunan tüm avukat ve adliye çalışanlarına gösterdikleri yoğun katılımdan dolayı teşekkür ediyoruz. Unutmamalıyız ki hayatta iken bırakacağımız en güzel miras yapacağımız organ bağışıdır." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Büyükakın: Kente dair kararları birlikte alacağız

Büyükakın: Kente dair kararları birlikte alacağız