21 Mayıs 2019 Salı

Gölcük Aile Konak artık daha güçlü

Gölcük Aile Konak artık daha güçlü

Gölcük’te beş yıldır hizmet veren Özel Aile Konak Hastanesi, hekim kadrosuna üçüncü kulak burun boğaz uzmanı, ikinci nörolog, üroloji, diş hekimi ve acil hekimi dahil ederek kadrosunu güçlendirdi

15 Şubat 2019 Cuma 12:32 Sağlık

İlimizin önde gelen hastanelerinden Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi, Gebze, Sakarya ve Gölcük Hastaneleri ve Donanma’da bulunan Tıp Merkezi ile hizmetlerine aralıksız devam ediyor. 2019 yılına hızlı bir giriş yapan hastane, kulak burun boğazda kadrosunu üçe, nöroloji kadrosunu ikiye çıkardı. Hastane ayrıca yeni üroloji,diş hekimi ve acil hekimini de kadrosuna kattı.

HEKİMLER TANITILDI

Düzenlediği kahvaltılı basın toplantısıyla yeni hekimlerini tanıtan Gölcük Aile Konak Hastanesi yönetimi düzenledikleri kahvaltılı bir basın toplantısıyla yeni hekimlerini tanıttı. Gebze Konak, Sakarya Konak, Gölcük Aile Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, Yönetim Kurulu Üyesi ve Başhekim Op. Dr. M. Veysel Besnili ve Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Metin Göklü’nün katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında, yeni hekimlerin tanıtılmasının yanı sıra ,hastanenin 2019 yılı hedefleri konuşuldu.

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Toplantıda konuşan Aile Konak Hastanesi İdari Direktörü Dr. Şahin Talus, “2019 yılında güçlü hekim kadromuzla Başiskele, Gölcük ve Karamürsel hasta potansiyelimizi artıracak hedeflere yöneldik. Ayrıca Gebze ve Sakarya’da bulunan hastanelerimizle zincir hastane olma yolunda ilerliyoruz. Hedefimiz 20 yıllık sağlık tecrübemizi kullanarak, sağlıkta kaliteli ve güzel işlere imza atmak” dedi.

KULAK BURUN BOĞAZ UZMANI OP. DR. ALİ FUAT VARLI KİMDİR?

1983 yılında Antalya doğan KBB uzmanı Op. Dr. Ali Fuat Varlı, 2008 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008-2014 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde  uzmanlık eğitimini tamamladı. Sırasıyla, 2008 yılında Ağrı Patnos 1 No’lu Sağlık Ocağı, 2014-2019 yılları arasında Karamürsel Devlet Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Ali Fuat Varlı , Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi ve yüz Plasitk Cerrahi Dernekleri’ne üyedir. İyi derecede İngilizce ve İsvveçce bilen  VARLI, evli ve bir çocuk babasıdır.

ÜROLOJİ UZMANI OP. DR. NAMIK BADUR KİMDİR?

1980 yılında Bafra’da doğan Üroloji uzmanı Op. Dr. Namık Badur, 2004 yılında Kocaeli üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2010 yılında Fırat Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimini  tamamladı. 2011-2013 yılları arasında Bingöl Devlet Hastanesi, 2013-2018 yılları arasında Düzce Devlet Hastanesi, 2018-2019 yılları arasında Gemlik Devlet Hastanesi’nde Üroloji uzmanı olatak görev aldı. Endoüroloji Derneği, Türk Üroloji Derneği üyesi olan Badur, evli ve 3 çocuk babasıdır. İyi derecede inglizce bilen Üroloji uzmanı Op. Dr. Namık Badur, endoüroloji, prostat hastalıkları, mesane tümörleri ve böbrek taşı hastalıklarıyla ilgilidir.

NÖROLOJİ UZMANI DR. NAZANIN HASSANZADEH KİMDİR?

1982 Tebriz doğumlu olan Nöroloji uzmanı Dr. Nazanin Hassanzadeh,  2007 yılında Tebriz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2017 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 2008-2010 yılları arasında Tebriz Sina Hospital Acil Bölümünde, 2017-2018 yılları arasında İstanbul Medicel Tıp Merkezi’nde Nörolog olarak görev almıştır. Türk Nöroloji Derneği üyesi olan Hassanzadeh, iyi derecede İngilizce, Farsça ve Arapça bilmektedir.

DİŞ HEKİMİ SENA SAKIN KİMDİR?

1996 Bursa doğumlu olan diş hekimi Sena Sakın, 2018 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nden mezun oldu. Kocaeli Diş Hekimleri Odası’na üye olan Sena Sakın iyi derecede İngilizce bilmektedir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sarıcalar’da şuyulandırma tamamlandı

Sarıcalar’da şuyulandırma tamamlandı