20 Ağustos 2019 Salı

Gölcük Aile Konak farkını ortaya koydu

Gölcük Aile Konak farkını ortaya koydu

Özel Aile Konak Hastanesi, her yıl olduğu gibi bu 14 Mart’ta da farklı kurumlarda görev alan hekimlerin ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayarak farkını ortaya koydu

15 Mart 2019 Cuma 15:36 Sağlık

Gölcük’te 5 yıldır hizmetlerine ara vermeden devam eden Aile Konak Hastanesi, her yıl olduğu gibi bu yılda 14 Mart Tıp Bayramı’nda etkinlikleriyle farkını gösterdi. Gerek kurum içinde gerekse kurum dışında yapmış olduğu etkinlikleriyle örnek olan Aile Konak, tüm hekim ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı unutmadı. Aile Konak yönetimi, Karamürsel, Gölcük ve Başiskele’de bulunan aile hekimleriyle birlikte, fabrika işyeri hekimleri, Karamürsel Devlet Hastanesi ve Gölcük Devlet Hastanesi başhekimleri ve çalışanlarına 14 Mart ziyaretlerinde bulundu.

14 MART’A ÖZEL AÇIK BÜFE VE KOKTEYL

Aile Konak 14 Mart Tıp Bayramı etkinliği kapsamında,  açık büfe yemek ve sonrasında kokteyl organizasyonuyla tıp bayramını coşkuyla kutladı. Kokteylin açılış konuşmasını yönetim kurulu üyesi Op. Dr. Metin Göklü yaptı. “Hastanemizin temel yapıtaşlarını oluşturan değerli sağlık çalışanlarını bu güzel gününü tebrik ediyorum. Sağlığa vermiş oldukları emeklerden dolayı hem hekim arkadaşlarımın hem de tüm sağlık çalışanlarının bir kez daha kutluyorum” dedi. Tıbbi direktör Op. Dr. M. Veysel Besnili ise konuşmasında, hekimliğin bir yaşam biçimi olduğunu, hayatımızın her anında hekimliğin öne çıktığını ve çok kıymetli olan hekimlik mesleğini itbarsızlaştırmaya çalışanlara fırsat verilmemesi gerektiğini ve bu yolda tıp adına hizmet veren tüm çalışanların tıp bayramını kutladığını ifade etti.

BAŞHEKİMLER UNUTULMADI

Aile Konak Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla, Karamürsel ve Gölcük Devlet Hastanesi başhekim ve çalışanlarını da ziyaret ederek nezaket örneği sergiledi. Gölcük Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlivan ve Karamürsel Devlet Hastanesi  başhekimi Op. Dr. Erkan Çelik’e nezaket ziyaretinde bulunarak 14 Mart tıp Bayramı’nı kutladı. Aile Konak yönetimi, Gölcük İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Sabri Medisoğlu ile ziyaretlerine devam etti.

YÖNETİME 14 MART ZİYARETLERİ

Aile Konak Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla siyasetten, eğitime farklı sektörlerden ziyaretçileri de ağırladı. Her yıl geleneksel olarak 14 Mart ziyaretlerini aksatmayan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, CHP Gölcük Belediye Başkan adayı İsmet İşeri, AK Parti Gölcük Belediye Başkan adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, Doğa Koleji Yeniköy Kampüsü öğrencileri ile Özel Asil Anaokulu öğrencileri bu yılki 14 Mart Tıp bayramı ziyaretçilerindendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KOTEV eğitimleri 19 Mart’ta başlıyor

KOTEV eğitimleri 19 Mart’ta başlıyor