05 Haziran 2020 Cuma

İşyeri hekimleri VM Medical Park'ta buluştu

İşyeri hekimleri VM Medical Park'ta buluştu

Medical Park’ın sağlıkta 25 yıllık tecrübesini, ileri tanı ve tedavi yöntemlerini, uzman hekim kadrosu ile birleştiren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde işyeri hekimleri sempozyumu yapıldı

26 Nisan 2019 Cuma 15:36 Sağlık

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, İş Yeri Hekimleri Sempozyumu’na ev sahipliği yaptı. Sempozyumda sağlık profesyonellerine yönelik güncel konular işlendi. Spirometri ve örneklerle test değerlendirme, mesleki solunum sistemi hastalıklarında radyoloji ve pnömokonyozlarda akciğer grafisi, el cerrahisi ve mikro cerrahide güncel yaklaşımlar ve örnek vaka sunumu, iş kazası sonrası fizik tedavi rehabilitasyon ve işe geri dönüş; iş yeri hekimliğinin yasal boyutları ve değişen mevzuat, iş kazası ve meslek hastalıklarından doğan sorumluluk, mesleki kanserler, iş yerinde psikososyal tehlikeler konuların uzmanları tarafından anlatıldı.

REFERANS GÖSTERİLEN BİR ORGANİZASYON HEDEFİ

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Özcan Avcı, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Birol Kahveci, MLP Care Kurumsal Tanıtım Direktör Yardımcısı Burak Ünal, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Kurumsal Tanıtım ve Anlaşmalı Kurumlar yönetici ve çalışanlarının da katıldığı sempozyumun açılış konuşmasını ise Uzm. Dr. Özcan Avcı yaptı. Başhekim Uzm. Dr. Özcan Avcı, yaptığı konuşmada, “Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yarattığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefliyoruz. Misafir memnuniyetinin yanı sıra, paydaş memnuniyetini de önceliklerimiz arasındadır” şeklinde konuştu.

MERAK EDİLENLERİ YANITLADILAR

İşyeri hekimleri tarafından ilgiyle karşılanan sempozyum, hekimlerden gelen soru-cevap bölümüyle devam etti. İş yeri hekimleri sempozyumunda Halk Sağlığı ve Adli Tıp Uzmanı, MLP Care Sağlık Hukuk Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Nezih Varol, Burdur Çavdır Devlet Hastanesi’nden Dr. Deniz Dereli, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi hekimlerinden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Elif Reyhan Şahin, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları Doç. Dr. Fatih Kabakaş ve Op. Dr. Burak Sercan Erçin, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Ertunga Öney, Medikal Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Meltem Baykara konuşmacı olarak iş yeri hekimleri ile buluştu ve merak edilen soruları yanıtlandırdılar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vaadini yerine getirdi, ihaleyi canlı yayınladı

Vaadini yerine getirdi, ihaleyi canlı yayınladı