15 Haziran 2021 Salı

Konak Hastanesi bu sene de beyaz meleklerini unutmadı

Konak Hastanesi bu sene de beyaz meleklerini unutmadı

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Başhekim Yardımcısı Dr. Özlem Bilgin ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Türkan Arslan tek tek tüm hemşireleri görev yerlerinde ziyaret ederek çiçek dağıttı

12 Mayıs 2020 Salı 16:20 Sağlık

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gündoğdu bölüm ziyaretlerinde şunları dile getirdi. “Tıp mesleği hepinizin bildiği üzere çok kutsal ve çok özveri isteyen bir meslek. Bu meslek dalının en önemli yapıtaşı hekimlik olarak gözükse de onun kadar değerli ve tamamlayıcı bir rol olan hemşirelik görevi de çok kutsal bir vazifedir. Tüm hekim arkadaşlarımızın çevresinde birer melek gibi onlara kol kanat geren, işlerini yapmaları için özveri ve sabır ile çalışan, gecesini gündüzüne katan başka bir meslek grubu yoktur.

YOĞUN GAYRET İÇİN TEŞEKKÜR

Konak Hastaneleri Ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana hemşirelerimizle gurur duyduk. Çalışmaları ve gösterdikleri üstün başarılı ile hem bizi hem de hastalarımızın takdirlerine nail oldular. Global bir salgın olan Covid-19 döneminde hemşirelerimiz iki kat daha fazla enerji harcayarak hasta ve hasta yakınlarına yardımcı olmaya çalıştılar. Bu dönemde gösterdikleri bu yoğun gayret için de ayrıca teşekkür etmek isterim. Sakinliğinizden, gücünüzden ve umutlarınızdan vazgeçmeyeceğiniz nice nice Hemşireler Günü’ne ulaşmanızı temenni eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

O iş merkezindeki engel kaldırıldı

O iş merkezindeki engel kaldırıldı