19 Eylül 2020 Cumartesi

Konak Hastanesi gece çocuk polikliniği hizmette

Konak Hastanesi gece çocuk polikliniği hizmette

Doktor kadrosunu her geçen gün genişleten Konak Hastanesi şimdi de Uzm. Dr. İlker Akpınar’ı kadrosuna kattı. Diğer yandan Konak Hastanesi’nde artık gece çocuk polikliniği de hizmete başladı

06 Ocak 2020 Pazartesi 17:19 Sağlık

Şehrimizde sağlıkta marka olan ve 25 yıllık tecrübeye imza atmış  Konak Hastanesi her geçen gün  doktor kadrosunu  genişletiyor. Sağlıkta güven ve itibarın adresi olan Konak Hastanesi toplumun tüm kesimlerine kaliteli, güncel, erişilebilir sağlık hizmeti sunmayı ilke edindi. Konak Hastanesi’nde şimdi de gece çocuk polikliniği hizmete girdi.

SAĞLIKTA KALİTE

İlimizde birçok başarıya imza atmış Uzm. Dr. İlker Akpınar, artık Konak Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği’nde çalışmaya başladı. Hospıtalıum Çamlıca Hastanesi, Dr. Tahsin Özbek Hastanesi, Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi  gibi birçok hastanede görev alan Dr. Akpınar, artık Konak Hastanesi’nde hasta kabul etmeye başladı. Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu yaptığı açıklamada meslektaşına başarılar diledi. Gündoğdu, “Konak Hastanesi olarak sağlıkta kaliteli, güvenilir, güncel hizmet vermeye söz verdik sözümüzü tutuyoruz” dedi.

DR. İLKER AKPINAR KİMDİR?

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. İlker Akpınar, Gülhane Askeri Tıp Akademisi mezunudur. Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde  uzmanlığını tamamlamıştır.  Akpınar, Konak Hastanesi’nde olmaktan çok mutlu olduğunu ve Konak Hastanesi’nin başarılı ekibi ile birlikte  Kocaeli’nde birçok  başarıya imza atacaklarını ifade etti.

 

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İstismarcıları affetmeyin, çocukları koruyun!

İstismarcıları affetmeyin, çocukları koruyun!