15 Ağustos 2020 Cumartesi

Konak Hastanesi, güçlü kadrosunu genişletti

Konak Hastanesi, güçlü kadrosunu genişletti

Sağlıkta marka olan ve güncel erişebilir kaliteli hizmet sunan Konak Hastanesi İzmit, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hekiminin katılımı ile güçlü kadrosunu genişletti. Bölgesinde tüm dallarda önemli bir yere sahip olan Konak İzmit, bu önemli katılımlarla her dalda alternatifli akademik insan kaynağına sahip olmaya devam ediyor

05 Ekim 2019 Cumartesi 15:02 Sağlık

1995 yılından bu yana Kocaeli halkına hizmet veren ve her geçen gün kabuğuna sığmayarak büyüyen ve yatırımlarına hız kesmeden devam eden Konak Hastanesi İzmit, uzun yıllar ilimizde birçok hastaya hizmet vermiş ilimizin tanınan ve sevilen başarılı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Uzm. Dr Eren Sağıroğlu‘nu kadrosuna kattı. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm.Dr.Eren Sağıroğlu hastalarını Konak Hastanesi İzmit’te kabul etmeye başladı.

UZM. DR. EREN SAĞIROĞLU KİMDİR?

1977 İzmit doğumlu olan Uzm. Dr. Eren Sağıroğlu İ.Ü. Çapa Tıp Fakültesi mezunu olup, uzmanlığını Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır.  İlimizin sevilen ve başarılı hekimlerindendir. Bilimsel ve yenilikçi tıbbi yaklaşımları kendine kılavuz edinen, güler yüzlü ve anlayışlı bir hekim olarak tanınan Sağıroğlu, evli ve bir çocuk babası.

KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Kazım Gündoğdu, yaptığı açıklamada, Konak ailesine katılan meslektaşına başarılar diledi. Gündoğdu, "Konak Ailesi olarak çocuklarımızın sağlığı için güncel erişilebilir kaliteli sağlık hizmeti sunmak temel hedefimizdir. Hepimize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Veysel Besnili’nin anne acısı

Veysel Besnili’nin anne acısı