19 Eylül 2020 Cumartesi

Konak Hastanesi, kadrosunu güçlendirdi

Konak Hastanesi, kadrosunu güçlendirdi

Kentimizin tanınmış hekimlerinden Op. Dr. Didem Esen, artık Konak Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğinde çalışmaya başladı

11 Ocak 2020 Cumartesi 12:44 Sağlık

Konak Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Sağlıkta 25 yıllık güven ve itibarın adresi olan Konak Hastanesi toplumun tüm kesimlerine kaliteli, güncel, erişilebilir sağlık hizmeti sunarken, doktor kadrosunu da genişletiyor. Son olarak ilimizde yıllardır birçok başarıya imza atmış Op. Dr. Didem Esen, artık Konak Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğinde çalışmaya başladı.

SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ

Konak Hastanesi’nde olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Op. Dr. Esen, “Konak Hastanesi’nin başarılı ekibi ile birlikte Kocaeli’nde birçok başarıya imza atacağız” dedi. Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu ise yaptığı açıklamada meslektaşına başarılar diledi. Gündoğdu, “Konak Hastanesi olarak sağlıkta kaliteli, güvenilir, güncel hizmet vermeye söz verdik,  sözümüzü tutuyoruz” dedi.

OP. DR. DİDEM ESEN KİMDİR?

Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Didem Esen, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Numune Hastanesi’nde uzmanlığını tamamlamıştır. Haydarpaşa Eğitim ve Numune Hastanesi, Gerede Devlet Hastanesi, Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi,  Derince Eğitim Araştırma Hastanesi gibi birçok hastanede görev alan Didem Esen, artık Konak Hastanesi’nde hasta kabul etmeye devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ellibeş: İnandığımız yolda yürüyeceğiz

Ellibeş: İnandığımız yolda yürüyeceğiz