28 Mart 2020 Cumartesi

Konak Hastanesi'ne kardiyoloji uzmanı

Konak Hastanesi'ne kardiyoloji uzmanı

Yıllardır birçok başarıya imza atmış Uz. Dr. Ömür Aydın, Konak Hastanesi Kardiyoloji ünitesinde çalışmaya başladı

07 Mart 2020 Cumartesi 13:11 Sağlık

Konak Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Sağlıkta 25 yıllık güven ve itibarın adresi olan Konak Hastanesi toplumun tüm kesimlerine kaliteli, güncel, erişilebilir sağlık hizmeti sunarken, doktor kadrosunu da genişletiyor. Son olarak  Doç. Dr. Uz. Dr. Ömür Aydın, Konak Hastanesi Kardiyoloji ünitesinde çalışmaya başladı.

BİRÇOK BAŞARIYA İMZA ATACAĞIZ

Konak Hastanesi’nde olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Uz. Dr. Ömür Aydın, “Konak Hastanesi’nin başarılı ekibi ile birlikte Kocaeli’de birçok başarıya imza atacağız” dedi. Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu ise yaptığı açıklamada meslektaşına başarılar diledi. Gündoğdu, “Konak Hastanesi olarak sağlıkta kaliteli, güvenilir, güncel hizmet vermeye söz verdik,  sözümüzü tutuyoruz” dedi.

UZ. DR. ÖMÜR AYDIN KİMDİR?

Kardiyoloji Uzmanı Uz. Dr. Ömür Aydın, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kardiyoloji ihtisasını tamamlamıştır. Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi, Kilis Devlet Hastanesi ve Özel Sevgi Hastanesi gibi birçok hastane kadrosunda yer almıştır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Tipioğlu: Genel 10 suçta yüzde 51 azalma oldu

Tipioğlu: Genel 10 suçta yüzde 51 azalma oldu