28 Ocak 2021 Perşembe

Konak Hastanesi'ne nöroloji uzmanı

Konak Hastanesi'ne nöroloji uzmanı

Konak Hastanesi doktor kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yıllardır birçok başarıya imza atmış Uz. Dr. Hakan Çavuş, Konak Hastanesi Nöroloji polikliniğinde çalışmaya başladı

28 Eylül 2020 Pazartesi 16:54 Sağlık

Konak Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Sağlıkta 25 yıllık güven ve itibarın adresi olan Konak Hastanesi toplumun tüm kesimlerine kaliteli, güncel, erişilebilir sağlık hizmeti sunarken, doktor kadrosunu da genişletiyor. Son olarak Uz. Dr. Uz. Dr. Hakan Çavuş, Konak Hastanesi Nöroloji ünitesinde çalışmaya başladı.

"BİRÇOK BAŞARIYA İMZA ATACAĞIZ"

Konak Hastanesi’nde olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Uz. Dr. Hakan Çavuş, “Konak Hastanesi’nin başarılı ekibi ile birlikte multidisipliner yaklaşımla hastalara maksimum fayda sağlamak için elinden geleni yapacağını ifade etti. Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu ise yaptığı açıklamada meslektaşına başarılar diledi. Gündoğdu, “Konak Hastanesi olarak sağlıkta kaliteli, güvenilir, güncel hizmet vermeye söz verdik,  sözümüzü tutuyoruz” dedi.

UZ. DR. HAKAN ÇAVUŞ KİMDİR?

Nöroloji Uzmanı Uzm.Dr. Hakan Çavuş Eskişehir Osmangazi Üniversitesi  Tıp Fakültesi mezunudur. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Nöroloji ihtisasını tamamlamıştır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit Belediyespor, Kayseri’den 2 galibiyetle döndü

İzmit Belediyespor, Kayseri’den 2 galibiyetle döndü