27 Şubat 2020 Perşembe

Konak Hastanesi'ne yeni cildiye uzmanı

Konak Hastanesi'ne yeni cildiye uzmanı

Konak Hastanesi doktor kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

15 Ocak 2020 Çarşamba 15:43 Sağlık

Konak Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Sağlıkta 25 yıllık güven ve itibarın adresi olan Konak Hastanesi toplumun tüm kesimlerine kaliteli, güncel, erişilebilir sağlık hizmeti sunarken, doktor kadrosunu da genişletiyor. Son olarak ilimizde yıllardır birçok başarıya imza atmış Uzm. Dr. Zeliha Ulukaradağ, artık Konak Hastanesi Cildiye Polikliniği'nde çalışmaya başladı. Ankara Tıp Fakültesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi, Cleveland Clinic Dermatopathology Observership, Kocaeli Seka Devlet Hastanesi, Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesi gibi birçok hastanede görev alan Ulukaradağ, artık Konak Hastanesi’nde hasta kabul etmeye devam edecek.

Konak Hastanesi’nde olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Uz. Dr. Zeliha Ulukaradağ, “Konak Hastanesi’nin başarılı ekibi ile birlikte Kocaeli’nde birçok başarıya imza atacağız” dedi. Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu ise yaptığı açıklamada meslektaşına başarılar diledi. Gündoğdu, “Konak Hastanesi olarak sağlıkta kaliteli, güvenilir, güncel hizmet vermeye söz verdik, sözümüzü tutuyoruz” dedi.

UZ. DR. ZELİHA ULUKARADAĞ KİMDİR?

Cildiye Uzmanı Uz. Dr. Zeliha Ulukaradağ, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlığını tamamlamıştır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bariyere çarpıp devrildi! Sürücü ölümden döndü

Bariyere çarpıp devrildi! Sürücü ölümden döndü