31 Mart 2020 Salı

Konak Hastanesi'ne yeni kalp ve damar cerrahi uzmanı

Konak Hastanesi'ne yeni kalp ve damar cerrahi uzmanı

Yıllardır birçok başarıya imza atmış Doç. Dr. Veysel Kutay, Konak Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği’nde çalışmaya başladı

22 Şubat 2020 Cumartesi 11:04 Sağlık

Konak Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Sağlıkta 25 yıllık güven ve itibarın adresi olan Konak Hastanesi toplumun tüm kesimlerine kaliteli, güncel, erişilebilir sağlık hizmeti sunarken, doktor kadrosunu da genişletiyor. Son olarak ilimizde yıllardır birçok başarıya imza atmış Doç. Dr. Veysel Kutay, Konak Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği’nde çalışmaya başladı.

BİRÇOK BAŞARIYA İMZA ATACAĞIZ

Konak Hastanesi’nde olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Doç. Dr. Veysel Kutay, “Konak Hastanesi’nin başarılı ekibi ile birlikte Kocaeli’de birçok başarıya imza atacağız” dedi. Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu ise yaptığı açıklamada meslektaşına başarılar diledi. Gündoğdu, “Konak Hastanesi olarak sağlıkta kaliteli, güvenilir, güncel hizmet vermeye söz verdik,  sözümüzü tutuyoruz” dedi.

DOÇ. DR. VEYSEL KUTAY KİMDİR?

Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Veysel Kutay, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Koşuyolu Kalp Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kalp ve Damar cerrahisi ihtisasını tamamlamıştır. Van Yüksek İhtisas Hastanesi ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Muğla Özel Yücelen Hastanesi, Alanya Başkent Hastanesi ve Mersin Özel IMC Hastanesi KVC klinik kurucu direktörlüğü, Esenler Özel Avicenna Hastanesi KVC klinik sorumluluğu ve SBÜ Mehmet Akif Ersoy Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi EAH gibi birçok hastanede görev yapmıştır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Cahit Sürüm: Birlik ve beraberliği tamamlayacağız

Cahit Sürüm: Birlik ve beraberliği tamamlayacağız