15 Haziran 2021 Salı

Medar Hastaneleri transfere doymuyor

Medar Hastaneleri transfere doymuyor

Gölcük, Gebze ve Sakarya olmak üzere üç lokasyonda sağlık hizmeti sunan Medar Hastaneleri, yakın zamanda üniversite hastanesi olma yolunda ilerlerken, yeni transferlerine de ara vermeden devam ediyor

17 Eylül 2020 Perşembe 13:01 Sağlık

Geçtiğimiz haftalarda Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi (KOSTÜ) ile anlaşma sağlayarak, önümüzdeki yıl tıp öğrencilerine kapılarını açacak olan Medar Hastaneleri, Gölcük Hastanesi’nde pek çok branşta yeni hekimi bünyesine alarak, hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Dermatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji, İç Hastalıkları ve Acil branşlarında yeni hekimlerle el sıkışan Medar Gölcük Hastanesi, yeni hekimlerini tanıtmak amacıyla bir tanışma toplantısı düzenledi.

7 BRANŞTA 7 YENİ HEKİM

Yeni projeleri ve genişleyen hekim kadrosu ile markasını güçlendirmeye devam eden Medar Hastanesi Gölcük, 7 branşta 7 hekim ile el sıkıştı. Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı Dr. Ali Nihat Tokgönül, Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Emre Korkmaz, Radyoloji uzmanı Dr. Ali Özcan, İç Hastalıkları uzmanı Dr. Esmira Sadıgova, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Dr. Bekir Çimen, Dermatoloji uzmanı Dr. Zeliha Ulukaradağ, Acil hekimi Dr. Gencay Kaya Medar Gölcük Hastanesi kadrosuna dahil olarak, çiçeklerini geçtiğimiz günlerde Medar Gölcük Hastanesi’ne genel müdür olarak başlayan Dr. Göksel Ensari’den aldılar.

YÖNETİM KURULU İZMİT’TE OLACAK

Yeni genel müdürü ve yeni hekimleriyle kadrosunu genişleten Medar Hastaneleri’nin yönetim kurulu başkanı Dr. Şahin TALUS ve yönetim kurulu üyeleri İzmit’te bulunan yeni yönetim merkezinde Medar Hastaneleri’nin vizyonunu geliştirmeye ve genişletmeye devam edeceklerini bildirirken, Medar Hastaneleri’nin yepyeni projelerinin de yolda olduğu bilgisini paylaştı.

24 SAAT ÇOCUK DOKTORU ÇOK YAKINDA

Yakın zamanda eğitim ayağında da KOSTÜ ile yapmış olduğu anlaşma ile adından söz ettiren Medar Hastaneleri, kadrosuna dahil ettiği 7 hekim ile de fark atmaya devam ederken, kışın artışa geçen çocuk hastalıkları için 24 saat Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı hizmetine de çok yakında başlayacağı müjdesini verdi. “Sağlığınız el üstünde” sloganı ile  hasta memnuniyetini her daim öncelikli tutmayı hedefleyen Medar, pandemi sürecinde de hem çalışanların hem de hastaların sağlığını korumak amacıyla sağlık bakanlığının rehberi doğrultusunda önlemlerini de en üst seviyede tutmaktadır.

Op. Dr. Emre Korkmaz Kimdir?

1976 Muğla doğumlu olan Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Emre Korkmaz, 1994-2000 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimi aldı. 2002-2209 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlığını tamamladı. Sırasıyla 2002-2009 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde asistan doktor, 2010-2011 yılları arasında Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman doktor olarak mecburi hizmetini tamamladı. Sırasıyla, Özel Elazığ Damla Hastanesi, Muğla Özel Yücelen Hastanesi ve İstanbul Emsey Hospital’da uzman dotor olarak görev yaptı.  

Uzm. Dr. Ali Nihat Tokgönül kimdir?

1972 Sivas doğumlu olan Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Dr. Ali Nihat Tokgönül, 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2003 yılında Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Sırasıyla Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi’nde başhekim yardımcısı, Ankara Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzman doktor ve kurucu başhekim, Özel Karabük Medikar Hastanesi’nde uzman doktor ve Özel Düzce Çağsu Hastanesi’nde uzman doktor olarak görev aldı.

Uzm. Dr. Esmira Sadıgova Kimdir?

1985 Azerbaycan doğumlu olan İç Hastalıkları uzmanı Dr. Esmira Sadıgova,  Azerbaycan Tıp Fakültesi’nden mezun oldu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde İç Hastalıkları uzmanlığını tamamladı. Sırasıyla Medstar Memorial Antalya Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde İç Hastalıkları Araştırma Görevlisi, Azerbaycan Tıp Fakültesi’nde Radyoloji Alanında Araştırma Görevlisi  Olarak görev aldı. Hematoloji ve Radyoloji ilgi alanlarında araştırma ve makaleleri bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Zeliha Ulukaradağ Kimdir?

1979 doğmlu olan Dermatoloji uzmanı Dr. Zeliha Ulukaradağ,  1997-2003 yılları arasında Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2003-2008 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH Dermatoloji Kliniği Dermatoloji Asistandoktor,  2008-2011 yılları arasında Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Dermatoloji Uzmanı, 2011-2016 yılları arasında Kocaeli SEKA Devlet Hastanesi Dermatoloji Kliniği 2016-2019 yılları arasında Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniği’nde uzman doktor olarak görev aldı.

Uzm. Dr. Bekir Çimen Kimdir?

1968 Şanlıurfa doğumlu olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Dr. Bekir Çimen, 1991yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1994 -1998 yılları arasında Bakırköy Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı.2002 -2010 yılları arasında Bolu İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde, 2010-2015 yılları arasında Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde görev aldı.

Uz.Dr. Ali Özcan kimdir?

1966 Eskişehir Doğumlu olan Radyoloji uzmanı Dr. Ali ÖZCAN, 1990 yılında Ankara Gata Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1996 yılında Gata Tıp Fakültesi Radyoloji alanında uzmanlığını tamamladı. Sırasıyla, Erzincan Askeri Hastanesi, Derince Askeri Hastanesi, Balıkesir Askeri Hastanesi, Baltip Tıp Merkezi, Yalova Uzmanlar Hastanesi, İzmit Seka Devlet Hastanesi ve Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev aldı.

Dr. Gencay Kaya Kimdir?

1992 doğumlu olan Acil hekimi Dr. Gencay Kaya, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamladı. İstanbul Yılport Limanı, Opet Lojistik İşyeri, Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nde işyeri hekimliği görevlerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bilgili Kültür Okulları 'Okulum Temiz' belgesi aldı

Bilgili Kültür Okulları 'Okulum Temiz' belgesi aldı