29 Şubat 2020 Cumartesi

MEDAR Hastanesi ulusal olma yolunda!

MEDAR Hastanesi ulusal olma yolunda!

Özel Medar Hastanesi, Basın Onur Günü sebebiyle tüm basın mensuplarıyla kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Kahvaltıda konuşan Medar Hastaneleri yönetim kurulu başkanı Dr. Şahin Talus, İstanbul Anadolu yakasında yeni bir hastane hazırlıklarının devam ettiğini söyledi

18 Ocak 2020 Cumartesi 12:52 Sağlık

Gölcük, Gebze, Sakarya’da bulunan hastanelerinde, yakın zamanda isim değişikliğine giderek, markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen Medar Hastaneleri, 16 Ocak Basın Onur Günü sebebiyle tüm basın mensuplarıyla Kocaeli Ticaret Odası sosyal tesisi Beytül Bahçe Restauran’ta düzenlediği kahvaltı organizasyonunda biraraya geldi. Kahvaltıya Medar Hastaneleri yönetim kurulu başkanı Dr. Şahin Talus, başhekim ve  yönetim kurulu başkan yardımcısı Op. Dr. M. Veysel Besnili, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan ve yönetimi ile ilimizin ileri gelen basın kuruluşlarının mensupları katıldı.

BAŞARILAR DİLEDİ

16 Ocak Basın Onur Günü sebebiyle basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Medar Hastaneleri yönetim kurulu başkanı Dr. Şahin Talus yaptığı konuşmada, “16 Ocak 1923’de Atatürk’ün ilk basın toplantısını düzenlediği ilimizde görev yapan, yağmur kar çamur demeden gece gündüz çalışarak, kamunun gözü kulağı olan tüm basın mensuplarımızın bu onurlu gününü kutluyorum. Medar Hastaneleri olarak, tüm etkinlik ve organizasyonlarımıza katılım sağlığınız için de ayrıca teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi. Talus, Medar'ın yeni yatırımlarla büyümeye devam edeceğini de ifade ederek İstanbul Anadolu yakasında yeni bir hastane hazırlıklarının devam ettiğini ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BİLNET’te YKS ve  LGS’ye sıkı hazırlık

BİLNET’te YKS ve LGS’ye sıkı hazırlık