21 Ocak 2019 Pazartesi

Seka Devlet Hastanesi'nde önemli operasyon

Seka Devlet Hastanesi'nde önemli operasyon

İzmit Seka Devlet Hastanesi'nde Beyin Cerrahi hekimleri Op. Dr. Mehmet Korkmaz ve Op. Dr. M. Onur Yüksel, zorluk derecesi yüksek beyin tümörü ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi

10 Nisan 2018 Salı 09:22 Sağlık

İzmit Seka Devlet Hastanesi yeniliklerin yanı sıra özellikli ameliyatları ile de Kocaeli’nin önemli sağlık kuruluşlarından biri olmaya devam ediyor. Hastane Beyin Cerrahi hekimlerinden Op. Dr. Mehmet Korkmaz ile M. Onur Yüksel, zorluk derecesi yüksek üniversite ve eğitim araştırma hastanelerinde yapılan beyin tümörü ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde bulunan ve her geçen gün yenilenen teknolojik aletler, yoğun bakım şartlarının yeterliliği ve yöneticilerin desteği ile bu tür zorluk derecesi yüksek riskli ameliyatların sayısı giderek artmakta.

TABURCU EDİLDİ

Baş ağrısı ve sağ tarafta güçsüzlük şikayetleri ile acil servise başvuran 52 yaşındaki erkek hasta Beyin-Sinir Cerrahi servisine yatırıldı. Çekilen beyin MR’ında beyin sol yarımında büyük tümör ve etrafında ödem saptandı. Başarılı hekimler tarafından beyin tümörü ameliyatı yapılan hasta, ameliyat sonrası 7. günde sıkıntısız taburcu edildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Dilovası'nda kanser, dünya ortalamasının üç katı

Dilovası'nda kanser, dünya ortalamasının üç katı