24 Haziran 2019 Pazartesi

VM Medical Park Kocaeli’ye iki yeni hekim

VM Medical Park Kocaeli’ye iki yeni hekim

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi göğüs hastalıkları ve psikiyatri dalında göreve başlayan iki yeni hekim ile kadrosunu güçlendirdi

23 Mart 2019 Cumartesi 12:48 Sağlık

Türkiye’nin en yaygın sağlık gruplarından olan MLP Care Grubu bünyesinde bulunan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kocaeli ilimizde 3,5 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam eden hastanede bölgenin tanınmış hekimlerinden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Elif Reyhan Şahin ve Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Berna Çağatay hasta kabulüne başladı.

DR. ELİF REYHAN ŞAHİN

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Elif Reyhan Şahin’in uzmanlık alanları arasında astım, KOAH, pnömoni (zatürre), akciğer tüberkülozu, plevral efüzyon (akciğer zarında sıvı toplanması), mesleksel ve çevresel akciğer hastalıkları, sarkoidoz, intestisyel akciğer hastalıkları, solunum yetmezliği, tütün kontrolü, sigara bağımlılığı tedavisi, akciğer kanseri, solunum sistemi infeksiyonları, uykuda solunum bozuklukları, solunum rehabilitasyonu ve kronik bakım hastalıkları bulunuyor.

DR. BERNA ÇAĞATAY

Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Berna Çağatay uzmanlık alanları ise şöyle; duygudurum bozuklukları, anksiyete bozuklukları, panik bozukluk, obsesif kompulsif bozukluk, sosyal fobi, şizofreni ve benzeri psikotik bozukluklar, cinsel işlev bozuklukları, alkol ve madde bağımlılığı, dürtü kontrol bozuklukları, uyku bozuklukları, geriatrik psikiyatri, erişkinlerde dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, psikofarmakoloji, bilişsel davranışçı terapiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Mutlu: Bazılarının saltanatı Başiskele'de sona erecek

Mutlu: Bazılarının saltanatı Başiskele'de sona erecek