02 Haziran 2020 Salı

VM Medical Park’ta Radyasyon Onkolojisi bölümü açıldı

VM Medical Park’ta Radyasyon Onkolojisi bölümü açıldı

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Radyasyon Onkolojisi bölümü hizmete açıldı

29 Kasım 2018 Perşembe 16:32 Sağlık

İlimizdeki özel hastaneler içerisinde ilk VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde yaklaşık bir ay önce hizmete başlayan radyasyon onkolojisi bölümü dün resmen açıldı. Bölümde SGK ve özel sağlık sigortaları anlaşmaları da bulunuyor. Açılışa VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sinan Karabey, hastanenin idari kadrosu ve çok sayıda çalışan katıldı.

YELPAZENİN HER AYAĞI TAMAMLANDI

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, “Bildiğiniz gibi hastanemizde medikal onkoloji bölümümüz vardı. Radyasyon Onkolojisi de uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir alandı. Hizmete açmanın gururunu yaşıyoruz, yelpazenin her ayağı tamamlanmış oldu. Gerek bölgemiz gerekse hastanemiz için değerli bir bölüm pek çok hastamız kolaylıkla ulaşabilecek ve rahatlıkla hizmet alabilecek. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sinan Karabey ve ekibi artık bizlerle. Kendilerinin bilgi ve tecrübesinin yanı sıra hastaya yaklaşımları da bölgede fark yaratmaya devam edecek” diye konuştu.

VAKİT KAYBETMEDEN

Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sinan Karabey, “Kanser hastalığı bilgi, uzmanlık iyi bir planlama ve tecrübenin yanında anlayış ve şefkat gerektiren hassas bir hastalık. Hastalarımızın bekledikçe endişelerinin arttığı ve vakit kaybetmek istemediklerini çok iyi biliyoruz. Bölümümüzde ilk muayeneye geldiğiniz günün ertesi günü hızlıca plan oluşturarak ışın tedavisine başlanmaktadır. Yaklaşık 1 aydır hizmet verdiğimiz bölümde ekip olarak büyük bir ihtiyacı karşılayacağımıza emindik. Açılışa gelen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Kurdele kesiminin ardından bölümü gezen ekip merak edilen soruları da yanıtladı. 

UZM. DR. MEHMET SİNAN KARABEY KİMDİR?

Uzmanlık alanları:

Baş, boyun, akciğer, meme, sarkoma, cilt, prostat, endometrium, lenfoma multipl myelom, melanom, serviks ve pelvis, yumuşak doku, santral sinir sistemi ve gastrointestinal sistem raydoterapisi.

Eğitim:

KOÜ Tıp Fakültesi lisans, KOÜ Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi AD Uzmanlık Eğitimi.

Deneyim:

KOÜ Radyasyon Onkolojisi A.D. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı

Mehmet Akif İnan E.A.H. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı (zorunlu hizmet)

KOÜ Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi AD uzmanlık eğitimi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kartepe beyaza büründü

Kartepe beyaza büründü