22 Haziran 2018 Cuma

  • 4,698 TL
  • 5,479 TL
  • 191,61 TL
  • 95.613

Başbakan Yıldırım, ayrıntılı 'Hayır' raporu istedi

Başbakan Yıldırım, ayrıntılı 'Hayır' raporu istedi

İl başkanları toplantısında konuşan Başbakan Binali Yıldırım, "Bölgenizdeki durumu tahlil eden, ayrıntılı bir raporu en kısa zamanda genel merkeze iletmenizi istiyorum" dedi

19 Nisan 2017 Çarşamba 12:39 Siyaset

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti 116. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Toplantıya Kocaeli'den, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman katıldı. Konuşmasında “Hayır diyenler de başımızın tacıdır” diyen Başbakan Yıldırım “Ana muhalefet partisi referandum sonucunu hazmetmek zorunda. Çareyi sokakta aramak kaos ortamı oluşturmak onlara yakışmaz. Kararı millet verdi, bize düşen görev önümüze bakmak. Provokasyonlara gelmeyin tahriklere kapılmayın” dedi.

AYRINTILI RAPOR İSTEDİ

Başbakan Binali Yıldırım konuşmasının devamında, “2019’da iki seçim var. Yerel seçimler ile birleştirilmiş Meclis ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri. Bunun dışında gündemde herhangi bir seçim yok” diye konuştu. İl başkanlarına kongre sürecini hatırlatan Başbakan Yıldırım “son durumu değerlendiren ayrıntılı rapor” istedi. Başbakan Binali Yıldırım, “Bölgenizdeki durumu tahlil eden, ayrıntılı bir raporu en kısa zamanda genel merkeze iletmenizi istiyorum. Bugünden itibaren 'Hayır' diyenleri anlamak, onların gönlünü kazanmak için gayret edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Bahçıvan çalıştığı evde ölü bulundu

Bahçıvan çalıştığı evde ölü bulundu