19 Haziran 2018 Salı

  • 4,710 TL
  • 5,480 TL
  • 195,00 TL
  • 93.043

İbrahim Bulut ile Hayırettin sert kapıştı!

İbrahim Bulut ile Hayırettin sert kapıştı!

İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, CHP İzmit İlçe’nin mizahi karakteri Hayırettin’e “Haltettin” dedi. Hayırettin ise Bulut’a, “Belsa’yı iyice kolaçan et, sakladığınız FETÖ’cüler kıyıda köşede olabilir’’ cevabı verdi

17 Mart 2017 Cuma 12:24 Siyaset

İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, geçtiğimiz günlerde CHP İzmit İlçe’nin referandum sürecinde kullandığı mizahi “Hayırettin” karakteriyle kavgaya tutuştu. Hayırettin karakteri üzerinden CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya’ya sosyal medya üzerinde bir gönderme yapan İbrahim Bulut, şunları yazdı: ‘’Bir karikatür çiz, müthiş proje diye boy göster, referanduma sayılı gün kala 18 maddeyle ilgili ne bir ses ne bir haber… Haltettin pardon Hayırettin, yahu sen en ettin.”

SİYASİ KANADI BAŞLAMASIN

Bu paylaşım sonrası CHP İzmit İlçe de yine Hayırettin karakteri üzerinden yanıt verdi. Bulut’a Hayırettin’in yanıtı ise şöyle oldu: ‘’Sen bana laf yetiştireceğine FETÖ operasyonunun siyasi kanadı başlamasın diye dua et İbrahim Bulut.” Hayırettin’in ikinci cevabı ise “En büyük mizah sensin İbrahim Bulut. Belsa’yı iyice kolaçan et, sakladığınız FETÖ’cüler kıyıda köşede olabilir.”

SANA GEREK KALMAZ

Bulut ve Hayırettin kavgasının son aktöre de CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükaya oldu. İbrahim Bulut’u hedef alan Küçükkaya, “Senin gibi oturduğum yerden para kazanıp devlet imkanlarını kullanarak kampanya yapsam İzmit siyasetinde emin ol sana gerek kalmaz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Bozdağ: Feyzioğlu, Barolar Birliği'nin levhasına Alternatif CHP yazsın

Bozdağ: Feyzioğlu, Barolar Birliği'nin levhasına Alternatif CHP yazsın