21 Nisan 2018 Cumartesi

  • 4,076 TL
  • 5,009 TL
  • 175,08 TL
  • 110.932

Keskin: Başiskele’de 'Hayır' çoğalıyor

Keskin: Başiskele’de 'Hayır' çoğalıyor

CHP Başiskele İlçe Örgütü, referandum çalışmalarına hızla devam ediyor. İlçe Başkanı İrfan Keskin, AKP’nin çok oy aldığı Başiskele’de bile hayır diyen vatandaşların hızla çoğaldığını söylüyor

07 Mart 2017 Salı 11:39 Siyaset

CHP Başiskele İlçe Örgütü, referandum çalışmalarına hızla devam ediyor. İlçe Başkanı İrfan Keskin ve yönetim kurulu üyeleri ve partililer sokak sokak gezerek referandumda neden hayır denilmesi gerektiğini anlatıyor ve konuyla ilgili broşürler dağıtıyor.

ÜLKE MESELESİ

CHP Başiskele İlçe Başkanı İrfan Keskin, referandum çalışmalarında partiyi öne çıkarmadıklarını, çünkü bu meselenin bir ülke meselesi olduğunu vurgulayarak şunları söledi: “Biz sokaklara CHP olarak çıkmıyoruz. Parti dışından arkadaşlarımız da bu çalışmalara katılıyor. Bu çaba tek adam sistemine karşı bir çabadır. Sokak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda gidişata bakıldığında vatandaşlarımız kesinlikle tek adam sistemine karşı çıkıyor.

CUMHURİYET DEĞERLERİ

Cumhuriyet değerlerine sahip çıkmak gerektiğini söylüyor. Çok oy aldıkları Başiskele’de bile kendi içlerinden hayır diyen sayısı çok fazla. Ben vatandaşlarımızın konuyu iyice anladıkça daha fazla hayır diyeceğine inanıyorum. Görüştüğümüz bazı vatandaşlar konuyu araştıracaklarını söylüyor. İnsanların içinde bir korku var. Kendini açığa çıkarmak istemiyor. Ama ben hayırcı sayısının giderek artacağı kanaatindeyim” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Vehbi Vatansever yaşamını yitirdi

Vehbi Vatansever yaşamını yitirdi