28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,705 TL
  • 5,501 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200

MHP teşkilatına format atılacak 

MHP teşkilatına format atılacak 

İl kongresi öncesi açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Pazar günü teşkilatımıza adeta format atacağız” dedi

16 Mayıs 2017 Salı 15:18 Siyaset

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında düzenlediği basın toplantısında kent ve ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu. Başkan Ünlü, “Çalışmalarımız aralıksız sürüyor. 21 Mayıs Pazar günü olağan kongremizi gerçekleştireceğiz. Pazar günü teşkilatımıza adeta format atacağız. Olağan kongrede tüm teşkilatlara format atılacak. Sonrasında ise MHP hainlerin korkulu rüyası olarak çalışmalarını sürdürecek’’ dedi.

KURSAĞINDA KALACAK

FETÖ’nün temizlenmesi ile ilgili politikalarının beklentilerin karşılanması adına titizlikle yürütüleceğini belirten Ünlü, “Gayretimizi gölgelemek isteyenlerin hevesleri kursağında kalacaktır. MHP İl Kongresi 21 Mayıs Pazar günü saat 12.00’da Sabancı Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilecek” diye konuştu.

EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLANACAKTIR!

MHP eski İl Başkan Yardımcısı Faruk Bostan’ın geçtiğimiz günlerde 21 Mayıs Pazar günü yapılacak kongrede aday olacağını açıklamasının sorulması üzerine ise Ünlü, “MHP kurumsal bir siyasi partidir. İlgili arkadaşlar çalışmalarını yaparlar. MHP ülkeyi uçurumun kenarından kurtarmış bir partidir. Onun için MHP ciddi konularla uğraşacaktır. Bu tür spekülasyona yönelik kişilere ayıracak vaktimiz yoktur. Kendilerini en iyi şekilde arkadaşlarımız ağırlayacaktır” şeklinde konuştu.

ÖNCE DEVLETİN BEKASI

Ünlü konuşmasına şöyle devam etti: “Bugün MHP’nin genel başkanına, genel merkezine sosyal medyada hakaret edip dilekçe verenlerin bir aday profiliyle çıkmasını ülkücüler hazmedemez. Ülkücüler bu milletin son umududur. Ülkücü camia bunlara gerekli cevabı hak ettiği yerde verir. Siyaset ikinci planda kalmıştır. Önce devletin bekası gelir.

BİR KUCAKLAŞMA

Türk milleti 80 milyon tek yürek Cumhurbaşkanımızın ABD’deki görüşmelerde yanında olduğunu göstermiştir. Klasik siyaset bitmiştir artık. 41 ilde yapılacak olan kongreler bir kucaklaşma, ayıklanma kongreleri olacaktır. Tarlada kongre isteyenlerin olmadığı bir MHP yapısı kurulacaktır. Kurulan yapı Türk milliyetçilerinin daha güçlü olması için elinden geleni yapacaktır.”

SP’YE ZİYARET OLACAK

SP’de genel başkan yardımcılığı görevine getirilen Sinan Ejderoğlu’nun yerine atanan Nurettin Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunacaklarını da duyuran Ünlü, “Nurettin Çelik’e hayırlı olsun ziyaretimiz olacaktır. Ejderoğlu güzel çalışmalara imza atmış bir arkadaşımızdı. Umarım ki Nurettin Çelik de Sinan bey gibi Kocaeli İl Başkanları toplantısında uyum içerisinde çalışacaktır” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

KOTO'dan vergi yapılandırma ödeme uyarısı

KOTO'dan vergi yapılandırma ödeme uyarısı