14 Ağustos 2020 Cuma

MHP İzmit teşkilatı Aydın Ünlü dedi

         MHP İzmit teşkilatı Aydın Ünlü dedi

MHP İzmit İlçe teşkilatı Ahmet Yalçınöz başkanlığında salı akşamı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının ana gündemi yaklaşan MHP İzmit ilçe kongresiydi

22 Temmuz 2020 Çarşamba 12:01 Siyaset

MHP İzmit İlçe Teşkilatı Ahmet Yalçınöz başkanlığında salı akşamı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını yaptı. Toplantı sonunda MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi de İzmit İlçe teşkilatını ziyaret etti. Aydın Ünlü, geçmiş dönemdeki başarılı hizmetlerinden dolayı İzmit İlçe teşkilatına teşekkür ederek yeni dönemle ilgili hedef ve beklentilerini paylaştı.

KONGRE İSTİŞARE EDİLDİ

Toplantı sonrasında açıklama yapan İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz şunları ifade etti: “İlçe Yönetim Kurulumuzla önümüzdeki aylarda yapılması planlanan ilçe kongremiz ile ilgili istişare ettik. Kocaeli’de İl Başkanımız Aydın Ünlü ile birlikte beraber yürürken; Liderimizi Devlet Bahçeli emrinde olmaya devam edeceğiz. İl Başkanımız ile birlikte Cumhur İttifakı’nın ruhuna zeval getirmeden yolumuza devam edeceğiz. Türk Dünyasının Lideri Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi anlayan, işaret ettiği her hassasiyete dikkatle uyan bir teşkilat olmaya yine devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

 Başkan Yıldızlı: Ortak isim için bana yetki verildi

Başkan Yıldızlı: Ortak isim için bana yetki verildi