28 Şubat 2020 Cuma

Gelecek Partisi İl Başkanı Başaran: Gençlerden büyük ilgi görüyoruz!

 Gelecek Partisi İl Başkanı Başaran:  Gençlerden büyük ilgi görüyoruz!

Ay sonuna kadar yönetim kurulunu oluşturacaklarını belirten Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, özellikle gençlerden daha büyük ilgi görmelerinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi

11 Şubat 2020 Salı 00:15 Siyaset

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, gazetemize bir ziyarette bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Partilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını belirten İl Başkanı Başaran, “İl binamızı yakın bir zamanda tuttuk. Üç katlı bir bina. İçerisi hemen hemen yarı yarıda düzenlendi. Bir kat İzmit ilçe için. Kadın ve gençlik kolları içinde yerlerimiz var. Üst katta başkanlık, özel kalem, başkan yardımcıları odalarımız var. En üst katta konferans salonumuz var. Binamızın resmi açılışını ay sonu veya aybaşı gibi düşünüyoruz. Genel Başkanımız Sayın Davutoğlu’nun programı elverdiği ölçüde ona göre hazırlanıyoruz” dedi.

GEBZE, KOCAELİ’NİN YARISI

Kendisinin Gebze orijinli olmasıyla ilgili de konuşan Başkan Başaran, “Gebze, Kocaeli nüfusunun yarısı. Dolayısıyla bir elmanın yarısı gibi. Bunda yadırganacak bir şey yok. Son nüfus sayımında Gebze yine öne geçmiştir. Varlığı inkar edilemez bir ilçe Gebze” diye konuştu.

50 KİŞİLİK BİR YÖNETİM

Ay sonuna kadar yönetimin oluşturulacağını da belirten Başaran, “Aşağı yukarı 50 kişilik bir yönetim kurulumuz olacak. Aşağı yukarı bunu belirledik. Ciddi de müracaat var. 400 kadar müracaat var. Biz partimize üye olan kişilerden mutlaka sicil kaydı istiyoruz. Bu genel merkezin bir talimatı zaten. İşimiz kolay değil. 12 ilçede görev almak isteyenler, gençlik kolları, kadın kolları vs. Bin 600, bin 700 kişilik bir yapılanma olacak yönetim kurullarında. Bütün ilçelerde ciddi anlamda bize karşı yöneliş söz konusu. Dolayısıyla ben güzel olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

AK PARTİNİN DEVAMI DEĞİLİZ

Başaran son olarak şunları söyledi: ‘Şunun bilinmesini isteriz; biz Ak Partinin devamı bir parti değiliz. Daha geniş kitleleri kucaklayan bir partiyiz. Gençlerden büyük ilgi görüyoruz. Belli bir yaş üstü insanlardan da ilgi görüyoruz ama daha çok gençler diyebiliriz. Şimdi bile gitseniz, il binamız açık olmadığı halde gençleri görebilirsiniz. Yerimiz artık belli oldu. Bütün ilgi duyan halkımızı bekleriz.”

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gölcük'teki uyuşturucu operasyonunda 2 tutuklama

Gölcük'teki uyuşturucu operasyonunda 2 tutuklama