10 Ağustos 2020 Pazartesi

Küçükkaya: Sizin için hoca görünümlü FETÖ de din adamıydı

 Küçükkaya: Sizin için hoca  görünümlü FETÖ de din adamıydı

AK Partili İzmit Belediye Meclis Üyesi Şener İnce’nin, “Camiye ayakkabı ile girdiler” suçlamasına bir cevap da CHP İzmit İlçe eski Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya’dan geldi

09 Aralık 2019 Pazartesi 13:31 Siyaset

AK Partili İzmit Belediye Meclis Üyesi Şener İnce’nin, “Camiye ayakkabı ile girdiler” suçlamasına bir cevap da CHP İzmit İlçe eski Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya’dan geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Küçükkaya şunları söyledi: ‘’Konu malum. Son olarak Fatma hanıma çok doğru soru sormuş. Haydi gelin, herhangi bir İlkokulda 1. Sınıf Öğrencilerine bu fotoğrafların ne olduğunu soralım? Ardiye ve Yatakhane seçeneği çıkarsa ben siyaseti bırakıp sizden ve İzmit halkından kamuoyu önünde özür dilemeye hazırım.

ASIL ÖZÜR DİLEMEN KONU BU

Sevgili hocam işte asıl özür dilemen konu bu. Ülkemizde dini öyle bir noktaya getirdiniz ki sadece şekil sizin için önemli. Yani halılar ve diğer görseller tamsa orası sizin için ibadethane. Yani sizin için hoca görünümlü FETÖ de din adamıydı. Yıllarca onun ağzıyla binlerce insanın günahına girildi, yapılan kumpaslarla canından, işinden, malından olanların sayısı bugün bile net değil.

MADENDEN ÖLEN İNSANLARA…

Sizin için dini görünümlü her vakıf cidden İslam’a hizmet ediyor sanıyorsunuz. O vakıflar neden ihalelerle uğraşıyor, bakanlıklar da hatta genelkurmayda niye kadrolaşmaya çalışıyor umurunuzda bile değil. Hatta ve hatta çalışmadan milyarder hayatı yaşayan şeyhleri sorgulamak hiç aklınıza gelmiyor. Yılbaşı kutlamasına yok doğum günü kutlamasına bir dünya laf söylüyorsunuz. Niye? Aklında ki şekil olan İSLAM’a aykırı diye. Ama çocuk tecavüzüne, madende ölen insanlara hiç sesiniz çıkmıyor. Halbuki İslam peygamberi dünyanın en emekçi duruşa sahip insanıdır özünden hiç bahsetmiyorsunuz.

ÇOCUK TECAVÜZLERİNE NEDEN LANET OKUMUYORSUN

Çocuklar birer melektir diye vaaz edemiyorsunuz. Kendini taşlayan çocuklara bile şevkat gösteren peygamberimizden neden bahsetmesiniz. Çocuk tecavüzcülerine neden lanet okumuyorsunuz. Ama hoca efendinin doğum gününü kutlamakta beis duymazsınız. Sana göre Cami olan bir yere giren insanların saçına, tırnağına bakacağına aynı mecliste çalıştığın arkadaşına niye destek vermiyorsun, hoca kimliğinle yol göstermiyorsun. Neden (sana göre) olan hatayı örtmekte gece olamıyorsun. Hoşgörü dini İSLAM mı senin için önemli yoksa vazgeçemediğin kafanda ki şekiller mi?”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Önlem almadan binayı yıktılar, mahalle toz içinde kaldı!

Önlem almadan binayı yıktılar, mahalle toz içinde kaldı!