10 Ağustos 2020 Pazartesi

Acurman, mazbatasını aldı

Acurman, mazbatasını aldı

5 Aralık Pazar günü gerçekleşen CHP Başiskele İlçe Kongresi’nde başkan seçilen Anıl Acurman yeni yönetimiyle birlikte Kocaeli Adliyesi’nden mazbatasını aldı

09 Ocak 2020 Perşembe 22:28 Siyaset

CHP Başiskele İlçe Örgütü 5. Olağan Kongresi’nde başkan seçilen Avukat Anıl Acurman Kocaeli Adliyesi’nden mazbatasını alarak resmen göreve başladı. Acurman mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Erol Karaaslan’dan aldı. Mazbata töreninde Acurman’a; İl Başkan Vekili Harun Yıldızlı, İl Sekreteri Hüseyin Acurman, İl Yöneticileri ve çok sayıda partili eşlik etti.

BAŞİSKELE BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Mazbata töreni sonrası konuşan İl Başkan Vekili Harun Yıldızlı,” Yedi yıldızlı ilçe diye söylenen, yedi yıldızlı olmayı hak eden Başiskelemizde genç, dinamik, aktif, başarılı olacağına yürekten inanacağımız Anıl kardeşimiz başkan olarak seçilmiştir. Anıl kardeşimizin de kongrede söylediği gibi Kocaeli’de iktidarın yolu Başiskele’den geçer. Başiskele bizim için önemlidir. Genç, dinamik arkadaşlarımızla birlikte alacağımıza inanıyoruz. Başarılar diliyoruz” dedi.

FARKLI BİR ANLAYIŞI YANSITMAK İÇİN GELİYORUZ

Yıldızlı’nın ardından konuşan Anıl Acurman, “Gençleşen kadromuzla farklı bir siyaseti yansıtmak için geliyoruz. Gençliğimizi artık kimlik değil sofra diyebilen, Atatürkçü düşünce etrafında şekillenen ve bu noktada Kocaeli’de tüm siyaseti değiştirebilecek farklı bir anlayışı yansıtmak için geliyoruz. Biz başlangıç noktası Başiskele diye çıktık. Tüm partililerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

ANIL ACURMAN YÖNETİMİ

Anıl Acurman

Hüseyin Bayram

Pınar Çidem

Deniz Demirci

Duygu Ekici

Arif Gökyıldız

Emre İlhan

Sevim İslamoğlu

Samet Karatay

Aysun Kılınç

Ayşe Oker

Fırat Sukuşu

Serhan Şahinbaş

Önder Uzun

Hasan Varol

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ahbap Kocaeli, organ bağışıyla ilgili bilgilendi

Ahbap Kocaeli, organ bağışıyla ilgili bilgilendi