26 Mayıs 2020 Salı

AK Parti İzmit’te 5 isim istifa etti!

AK Parti İzmit’te 5 isim istifa etti!

AK Parti’de 3 Aralık’ta sona erecek olan meclis üyeliği aday adaylığı için İzmit İlçe Teşkilatı’ndan 5 isim istifasını verdi

30 Kasım 2018 Cuma 17:12 Siyaset

AK Parti’de 5 Kasım’da başlayan aday adaylık süreci 16 Kasım’da sona ermişti. Meclis üyeliği için aday adayı olmak isteyenler için ise son gün 3 Aralık olarak belirlenmişti. Meclis üyeliği için AK Parti İzmit İlçe yönetiminden Recep Yıldız, Nurullah Yılmaz, Ali Erdem, Ayfer Uğur ve Rafet Yücel istifalarını vererek İzmit Belediyesi Meclis Üyeliğine aday adayı oldu. Programda konuşan Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıfat Akbaş, “Kendi içimizden canımız dediğimiz isimlerle mecliste çalışmak gönlümüzden geçendir. Teşkilatta belediye başkanlığı için başvuranlara bizim adayımızdır teşkilatın adaylarıdır dedik. 15 aydır beraber görev yaptığım arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi. İstifa eden isimlerin yerine geçecek isimler ise yapılacak olan yönetim kurulu toplantısının ardından belli olacak.

BAŞARILAR DİLİYORUM

Programda konuşan Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıfat Akbaş, “Kendi içimizden canımız dediğimiz isimlerle mecliste çalışmak gönlümüzden geçendir. Teşkilatta belediye başkanlığı için başvuranlara bizim adayımızdır teşkilatın adaylarıdır dedik. 15 aydır beraber görev yaptığım arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi. İstifa eden isimlerin yerine geçecek isimler ise yapılacak olan yönetim kurulu toplantısının ardından belli olacak.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP'nin İzmit dahil 4 ilçe adayı belli oldu

CHP'nin İzmit dahil 4 ilçe adayı belli oldu