06 Haziran 2020 Cumartesi

AK Parti İzmit'te yeni mahalle başkanları

AK Parti İzmit'te yeni mahalle başkanları

Ali Güney’in başkanlığında faaliyetlerine tam hız devam eden AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı, bazı mahallelerde yeni mahalle başkanlarını göreve getirerek teşkilat içerisinde hizmet aşkı ve heyecanını diri tutmayı planlıyorlar

19 Eylül 2019 Perşembe 12:45 Siyaset

5 yeni mahalle başkanının atamasının yapıldığı programında konuşan İlçe Başkanı Ali Güney, “Mahalleler siyasetin icra edildiği en çetin, en meşakkatli alanlardır. Bu mecralarda alın teri döken, partimize destek olan her bir arkadaşımıza teşekkürü borç biliriz. Bu bir bayrak yarışıdır.  Şimdiye dek partimize hizmet eden mahalle başkanlarımıza ve yönetimlerine müteşekkiriz. Onlarla olan bağımız artarak devam edecektir. Vazifeyi devralan yeni mahalle başkanlarımızın her birine de başarılar diliyorum” dedi.

SÜRPRİZ ATAMALAR

Mahalle başkanlarının atamasında hazır bulunan Teşkilat Başkanı Murat Ergelen de, “Vazifeyi devreden her bir mahalle başkanımız ve yönetimleri işlerini hakkıyla yapmışlardır, her birine teşekkür ederiz. Amacımız teşkilatlarımızı diri tutarak siyasette daha fazla arkadaşımıza yer verme gayesidir. Bugün geçmişte ilçe yöneticiliği yapmış bir arkadaşımızı mahalle başkanı olarak atıyoruz, ileride sürpriz atamalar da olacak. AK Partili her bir yol arkadaşımız partimizin verdiği her bir vazifeyi ikiletmeden yapacak gönüllere sahip insanlardır” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

O tren hattı günde 30 binden ayda 30 bin yolcuya düştü!

O tren hattı günde 30 binden ayda 30 bin yolcuya düştü!