22 Eylül 2020 Salı

AK Parti Kandıra’da başkan Erol Ölmez

AK Parti Kandıra’da başkan Erol Ölmez

AK Parti Kandıra İlçe Teşkilatının 7. Olağan kongresi gerçekleştiriyor. Kongrede tek aday mevcut başkan Erol Ölmez

16 Eylül 2020 Çarşamba 13:22 Siyaset

AK Parti Kandıra İlçe Teşkilatının 7. Olağan Kongresi bugün saat 11:00’de Namazgah Kültür Merkezinde gerçekleştiriliyor. Kongreye AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz ve İlyas Şeker, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, geçmiş dönem il başkanları Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan, MHP’li temsilciler ile partililer katıldı.

HERKESE HAKKIM HELALDİR

Kongrede kısa bir konuşma yapan Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, “Öncelikle bu süreçte her daim yanımda olan eşime teşekkür ediyorum. Teşkilat olarak çok çalıştık. Emeklerimiz zayi olmadı. Kandıramızı Kocaeli’de 3. İlçe yapmayı hep birlikte başardık” dedi. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Görevlerini devreden teşkilat mensuplarına benim hakkım helaldir. Herkes Kandıra için çalışıyor. Büyükşehir Belediyemizle birlikte çok daha güzel işler yapacağız" dedi.

DOĞALGAZIN GİTMEDİĞİ YER KALMAYACAK

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükkakın, "Kandıra'da neler yaptığımızdan biraz bahsetmek isterim. Bugüne kadar Kandıra için 583 milyon yatırım yaptık. Kandıra Belediyesi'nin bütçesinin 20 katına yakın bir yatırım yapıldı. Doğalgazın yaygınlaşması için  İZGAZ’la ortak çalışıyoruz. Abone sayısının düşüklüğü sebebiyle yatırım yapmak istemediler. Ancak ortak yapalım bu işi dedik. Artık doğalgazın gitmediği yer kalmayacak” dedi.

SANDALYE FIRLATILMAZ

Son olarak konuşan İl Başkanı Mehmet Ellibeş," Sözlerime başlamadan önce İdlib’de kaybettiğimiz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Kongremize gelirsek bugün kandıra kongremizi gerçekleştireceğiz. Ancak diğer partilerin kongreleriyle karıştırmayın görevi devredenin görevi alana çiçek taktım ettiği başka Parti yok muhalefet partilerinde olduğu gibi sandalyeler fırlatılmaz” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Çevre illerin kavun ihtiyacı Karamürsel’den

Çevre illerin kavun ihtiyacı Karamürsel’den