31 Mart 2020 Salı

AK Parti Kocaeli’ye, Genel Merkez ilgisi

AK Parti Kocaeli’ye, Genel Merkez ilgisi

AK Parti Genel Merkezi, Kocaeli’ye ayrı önem verdiğini ilçe kongrelerinde de gösteriyor. Geçen hafta Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’dan sonra bu hafta Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Gölcük İlçe Kongresi için ilimize gelecek

12 Mart 2020 Perşembe 11:52 Siyaset

AK Parti’de ilçe kongreleri devam ediyor. Karamürsel’in ardından geçen hafta Kartepe ilçe kongresi gerçekleşmişti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, bu kongrede Kocaeli Teşkilatını yalnız bırakmadı. Kocaeli’nin AK Parti’de ayrı bir yeri olduğu ilçe kongreleri sürecinde de kendini göstermeye devam ediyor. Yazıcı’dan sonra bu hafta AK Parti Genel Başkanvekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş, pazar günü gerçekleşecek Gölcük 7. Olağan İlçe Kongresi nedeniyle ilimize gelecek. Gölcük Kongre Sarayı’nda gerçekleşecek kongre saat 11.00’de başlayacak. AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen’in yeniden aday olduğu kongreye büyük ilgi bekleniyor.

GÖLCÜK’TE BÜYÜK BULUŞMA

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş,  Kocaeli teşkilatının özverisiyle bütün Türkiye’de örnek gösterildiğini belirterek, “Çok olgun ve geniş katılımlı kongreler gerçekleştiriyoruz. Teşkilatımız partisine, davasına sahip çıkıyor. İnandığı yolda yürüyor. Bu özveri genel merkezimiz tarafından da yakından takip ediliyor ve takdir ediliyor. Gölcük kongremizde Genel Başkanvekilimiz Sayın Numan Kurtulmuş’u ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Bu kongreler, bugün ülkenin dört bir yanında yapılan partimizin diğer kongreleri gibi millet iradesini birleştiren altın halkalardan biri olacaktır” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gölcük'te otobüslere korona virüs önlemi

Gölcük'te otobüslere korona virüs önlemi