21 Ocak 2019 Pazartesi

AK Parti ve MHP’den istifa edip Saadetli oldular

AK Parti ve MHP’den istifa edip Saadetli oldular

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı'nın aylık faaliyetlerinin değerlendirildiği il divan toplantısı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda partiye bu ay üye olanlara rozet takdimi yapıldı

26 Mart 2018 Pazartesi 11:19 Siyaset

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı, Divan toplantısını Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Yapılan toplantıya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcıları Mustafa İriş ve Sinan Ejderoğlu, Saadet Partisi Kocaeli İl Müfettişi Recep Sarıdoğan, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, gençlik kolları ve kadın kollarının yanı sıra çok sayıda teşkilat mensubu katıldı. Siyasi konuşmaların yapılmasının akabinde, Saadet Partisi’ne üye olanlara rozet takdimi yapıldı. Partililere rozetlerini Genel Başkan yardımcıları Sinan Ejderoğlu ve Mustafa İriş taktı. Yeni üyelerin büyük bir kısmının AK Parti ve MHP’den olduğu belirtildi.

BİR ÇIĞ GİBİ BÜYÜMEKTEDİR

Yeni üyelerin isimlerinin Kandıra'dan Atakan Kesikbaş, İlyas Uzun, Oğuzhan Uçar, Körfez'den Ömer Çakal, Faruk Gürsoy, Gebze'den Abdussamed Genç, Ahmet Şeker, Hasan Aydın, Melih Kutun, Mücahit Ayık ve Adem Şahin olduğu açıklandı. Rozet takdiminin ardından yeni üyelerle toplu fotoğraf çekimi yapıldı. Konu ile ilgili konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş “Bize olan teveccüh her geçen gün artmakta, adeta bir çığ gibi büyümektedir. Bu sadece Kocaeli’nde değil, tüm Türkiye’de gözlemlenen bir durum. Halkımız tek çarenin Milli Görüş olduğunu idrak etmeye başlamıştır. Bu yüzden Saadet Partimize akın akın gelen insanlardan bahsedebiliyoruz. Önümüzdeki seçimlerde bunun neticesini görecek ve anahtarları teslim alacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İşte İDEV Fuarı'na gelen ziyaretçi sayısı

İşte İDEV Fuarı'na gelen ziyaretçi sayısı