24 Ekim 2020 Cumartesi

AK Parti’de ‘Pandemi’ye uygun üye çalışması

AK Parti’de ‘Pandemi’ye uygun üye çalışması

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı, Pandemi’ye uygun üye çalışması başlattı. Buna göre ‘akuyelikkocaeli.org’ internet adresine girip, ön kayıt formunu doldurmak yeterli olacak. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yılsonuna kadar 35 bin üye hedeflediklerini açıkladı

19 Ağustos 2020 Çarşamba 13:02 Siyaset

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı, 1 Temmuz’da başlayan yeni üye kampanyasında dijital ortamı da devreye soktu. Pandemi nedeniyle bu çalışmanın daha sağlıklı ve kolay olacağı düşünülüyor. Halen 300 bin civarı olan üye sayısının bu kampanya ile yılsonuna kadar 35 bin daha artması bekleniyor. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yeniliğe en hızlı uyum sağlayan partilerin başında geldiklerini belirterek, “Pandemi sürecinde her hafta il ve ilçe yönetim kurulu toplantılarımızı, milletvekili, ilçe başkanları ve belediye başkanları koordinasyon toplantılarımızı internet üzerinden video konferansla aksatmadan devam ettirdik. Binlerce saatlik online toplantılar yaptık. Kurban Bayramını online gerçekleştirdik. Bütün bunları yoğun katılım ve düzen içinde yaptık. Bugün normalleşme sürecine girmiş olsak da, risk tamamen ortadan kalkmış değil. Bu nedenle dijital ortamın avantajlarını üye çalışmalarımızda da kullanarak, www.akuyelikkocaeli.org internet sitemiz üzerinden ön başvuru almaya başlıyoruz” dedi.

AK PARTİLİ OLMAYA DAVET ETTİ

Ellibeş, sistemin çalışma şekli hakkında da bilgi verdi: “AK Partili olmak demek, ülkemizin ve milletimizin asırlara sari medeniyet davasının bayraktarlığına talip olmak demektir. Bu kutlu davanın birer neferi olmak isteyen, dürüst, samimi, şekilde milletimize hizmetkar olarak, ülkemizin kalkınması ve yükselişinde pay sahibi olmayı hedefleyen herkesi AK Parti çatısı altına davet ediyoruz. Türkiye’yi bölmek, parçalamak, uzaktan kumanda ile kontrol altında tutmak isteyenlerin çok açık ve net fikirlerini geçtiğimiz günlerde ABD Başkan Adayı Joe Biden’ın ifadelerinde gördük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan üzerinden Türkiye’yi açıkça hedef alan Biden, aslında bugüne kadar dile getirdiğimiz ama bazılarının inanmak istemediği gerçekleri itiraf etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı siyasi bir tutum üretmek Türkiye’ye karşı bir siyasi tutum üretmektir.”

“İÇİMİZİ DAHA ÇOK ACITTI”

“Türkiye demokrasi ve bağımsızlık bilinci yüksek bir ülkedir. 15 Temmuz’da hain darbe girişimine karşı demokratik hak ve hürriyetlerini canı pahasına koruyabildiğini göstermiştir. Türkiye'nin bağımsızlığını ve küresel bir aktör haline gelerek güçlü yükselişini hazmedemeyen Joe Biden gibi bazı siyasiler karşılarında her daim Cumhurbaşkanımızı ve milletimizin iradesini bulmaya devam edeceklerdir. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı muhalefetle bir olarak devireceğiz diyen Biden bilmeli ki, Türkiye’de kimin iktidar olacağına sadece milletimiz karar verir. Darbelere, dayatmalara geçit vermez. Emperyalistlerin heveslerini kursaklarında bırakır. Ne yazık ki, açıkça ülkemizi hedef alan bu dış mihraklara karşı hangi siyasi görüşten olursa olsun hep birlikte tepki verememek Biden’ın sözlerinden daha çok içimizi acıtmıştır. Bu nedenle vatandaşlarımızı partimize üye olmaya davet ediyorum. AK Parti çatısı altında olmak demek, ülkemizi ve milletimizi hedef alan bu hadsizlere karşı cesurca karşı koyabilmek demektir. Bunun için www.akuyelikkocaeli.org internet adresi üzerinden ön kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. On iki ilçe başkanlığımız üzerinden formu dolduran vatandaşlarımıza bizzat ulaşarak üyelik işlemini tamamlamış olacağız. Bunun yanında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak bire bir üye kayıt çalışmalarımız da kadın ve gençlik kollarımızla birlikte devam etmektedir. Türkiye’nin ve ilimizin en büyük sivil toplum kuruluşu olmaya devam eden AK Partimize yılsonuna kadar Kocaeli’de 35 bin yeni üye dahil etmek istiyoruz”.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Eriklitepe Tabiat Parkı’na revizyon

Eriklitepe Tabiat Parkı’na revizyon