11 Aralık 2019 Çarşamba

AK Parti'de çifte kutlama

AK Parti'de çifte kutlama

AK Parti İl Yönetimi, İzmit İlçe bayramlaşmasından sonra parti binası önünde bayramlaştı. Bayramlaşma programında eski ve yeni yöneticiler bir araya geldi

12 Ağustos 2019 Pazartesi 15:03 Siyaset

Kurban Bayramı'nın ikinci gününde siyasi partiler bayramlaşma merasimine devam ediyor. AK Parti Teşkilatı, saat 11.30’da gerçekleşen İzmit İlçe Başkanlığı bayramlaşmasının hemen arkasından İl Başkanlığı’nda bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. Eski ve yeninin bir arada olduğu bayramlaşmada birlik ve beraberlik mesajı verildi. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in ev sahipliğini üstlendiği bayramlaşmaya Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Milletvekilleri, Emine Macit Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman, Fikri Işık, Belediye Başkanları, meclis üyeleri, İl ve ilçe yöneticileri, Büyükşehir Belediye eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, il eski başkanları Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

'KOCAELİ TEŞKİLATI HEP ÖRNEK OLDU'

Programda ilk konuşmayı yapan ev sahibi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş partililere yaptığı konuşmada, "Allah'a şükrediyoruz ki bizi bu güzel güne kavuşturdu. Birlik ve beraberliğimizi gösteriyoruz. Bayramlar Sevgi ve barış iklimde bize yaşamayı müjdeler. Bizim bu birlikteliğimizi yaşayamayan milyonlarca kardeşimiz var. İşte tam bu noktada bizler ülke olarak bu ayrıcalığını kıymetini bilme noktasındayız. Bugün hem bayramımızı idrak ediyoruz hem siyasi bir bayram kutluyoruz. Bu partiyi milletimiz kurdu. Bügün itibari ile halkımızın desteği ile ele ele kol kola hedeflerine yürüyor. Bize düşen birliktelik içinde bu yürüyüşü yapmamız. Surlarda bir gedik açtırmamız lazım. Bize yakışan budur. Kocaeli teşkilatı hep örnek olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Tüm ilçelerimizde teşkilatımız dim dik ayakta. Bu vesile ile tüm teşkilat mensuplarına şükranlarımı sunuyorum" dedi.

'CUMHURBAŞKANI’MIZIN SELAMI VAR'

Ellibeş'in ardından kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın konuşmasında," Partimizin 18 yıl dönümü ve bayram mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Dün bayramlaşma vesilesi ile Cumhurbaşkanımız ile telefonda görüştüm. Cumhurbaşkanı’mızın sizlere selamı var. Hava sıcak, fazla konuşmayacağım. Hepinizin tekrardan bayramını kutlarım" ifadelerini kullandı.

'BUGÜN HALA 1’İNCİ PARTİYİZ'

Programda son konuşmayı yapan AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Emine Macit Zeybek konuşmasında, "Başkanlarımda belirttiği gibi 14 Ağustos bizim kuruluş tarihimiz. Bu yıl bayramla çakıştığı için 23 Ağustos tarihinde genel merkezimizde bir araya gelerek bir program yapacağız. Biz 18 yaşındayız. 18 yıldır partimiz ayakta 17 yıldır da iktidar. Hala dimdik ayaktayız. Bugün hala birinci partiyiz. Cumhurbaşkanımızın liderliği de tartışılamaz bir konumda. Seçimlerde AK Parti kan kaybediyor dendi. Ama rakamlar onu göstermiyor. Halkımız gösterdi ki karşıdaki birliktelik bir şey göstermiyor. Tekrardan bayramınızı kutluyorum. Allaha emanet ediyorum" açıklamasında bulundu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Körfez protokolü Mehmetçik yuvasında

Körfez protokolü Mehmetçik yuvasında