21 Ekim 2020 Çarşamba

AK Parti'den İYİ Parti'ye transfer oldu

AK Parti'den İYİ Parti'ye transfer oldu

AK Parti’de birçok görevde bulunan en son il kadın kolları başkanlığına aday olan İlknur Çeliker İYİ Parti saflarına geçti

08 Ekim 2020 Perşembe 09:35 Siyaset

İYİ Parti’ye AK Parti’nin önemli isimlerinden İlknur Çeliker katıldı. 2010-2013 yılları arasında AK Parti İlçe Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Başkanlığı yapan, 2018 yılındaki genel seçimde milletvekili aday adayı olan, Mayıs ayında gerçekleştirilen il kadın kolları başkanlığına aday olan iş kadını İlknur Çeliker İYİ Parti'ye katıldı. İzmit ilçe binasında gerçekleştirilen üyelik törenine ilçe başkanı Pelin Coştur Filiz ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

"GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ"

İlknur Çeliker’in yanı sıra partiye Emine Karabudak, Pelin Erkal, Bircan Kurucu ve EYT Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin aktif üyelerinden Tekin Aydın da İYİ Parti’ye katıldı. Rozet töreninin ardından konuşan İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, "Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla daha da güçlendik. Birlikte çok güzel işler başaracağız. İYİ'lik hareketini İzmit'in her yanına taşıyacağız. İktidar yolunda aktif kadınlar kadar EYT mağdurları da bizim için son derece önemli" dedi. AK Parti’den istifa eden İlknur Çeliker ise İYİ Parti'ye katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu, aktif çalışarak birçok projeyle İYİ Parti'ye katkı saylayacağına inandığını dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Umuttepe patilerine Hayvan Ambulansı'nda tedavi

Umuttepe patilerine Hayvan Ambulansı'nda tedavi