21 Ekim 2018 Pazar

  • 5,644 TL
  • 6,498 TL
  • 222,20 TL
  • 96.455

AK Partili Yılmaz: Bana ait olmayan ifadelerle haber yapılıyor

AK Partili Yılmaz: Bana ait olmayan ifadelerle haber yapılıyor

Sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “Son günlerde kentimizde yaşanan 'İmar Değişikliği' tartışmaları hakkındaki tek açıklamam sosyal medya hesabım üzerinden yaptığım açıklamadır” dedi

11 Ocak 2018 Perşembe 23:44 Siyaset

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İzmit'te imar değişikliği ile 10 katlı olması planlanan alışveriş merkezi ve rezidans projesine, "Ekstra bir imar artışı, imar rant iddialarını beraberinde getirecektir" diyerek tepki gösterirken, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclisi toplantısında imar değişikliği ile kat artışını içeren madde tekrar incelenmek üzere komisyona gönderildi. Bu karar sonrasında Yılmaz,  sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı.

ÜZÜNTÜYLE OKUDUM

Yılmaz yaptığı açıklamada “Son günlerde kentimizde yaşanan 'İmar Değişikliği' tartışmaları hakkındaki tek açıklamam sosyal medya hesabım üzerinden yaptığım açıklamadır. Bazı basın kuruluşlarında, bana ait olmayan ifadelerle haber yapıldığını üzüntüyle okudum. Arayıp görüş almak isteyen gazetecilere bu konudaki ifadem; 'İzmit halkının beklentilerine uyan çözümün bulunacağına, bu düzenlemenin iptal edileceğine inanıyorum' şeklindedir” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli polisi minibüste 111 kilo eroin yakaladı

Kocaeli polisi minibüste 111 kilo eroin yakaladı