17 Ocak 2021 Pazar

AK Partiye iki transfer

AK Partiye iki transfer

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İYİ Parti kontenjanından Büyükşehir ve Darıca meclis üyesi olan Gökbur Bektaş ile CHP’li meclis üyesi Cevat Talçın AK Parti rozeti taktı

06 Temmuz 2020 Pazartesi 17:04 Siyaset

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş uzun bir aranın ardından parti binasında bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Ellibeş’in basın toplantısında Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve yöneticiler katıldı. Toplantının sonunda İyi Parti kontenjanından Büyükşehir ve Darıca meclis üyesi olan Gökbur Bektaş ile CHP’li meclis üyesi Cevat Talçın AK Parti rozeti taktı.

GÜZEL HİZMETLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ellibeş açıklamasında, "Ak Partimiz kuruluşunda ilk günden itibaren milletimizin kurduğu bir parti olarak hayata başladı. Bugüne kadar da milletimizin desteği ile güzel hizmetler yaparak görevimizi yapmaya devam ediyoruz. Bugünden sonra da milletimizin bu desteği ile AK Partimiz Recep Tayyip Erdoğan’ ın önderliğinde güzel hizmetler yapmaya devam edecek.

MECLİSİMİZ DAHA GÜÇLÜ HALE GELECEKTİR

Ellibeş, "AK Parti belediyecilikle milletin gönlünde taht kuran bir partidir. Her seçimde bunları görüyoruz. Bu anlayış içerisinde Darıca Belediyemiz bugünden itibaren meclisine iki arkadaşın katılımı ile daha da güçlü hale gelecektir. Mutlaka meclis üyelerimizin bu çalışmalardaki katkıları yadsınamaz. Darıca Belediyemizin iki değerli meclis üyesi Göknur Bektaş  ve Cevat Yalçın kardeşimiz bundan sonra AK Parti çatısı altında hizmet vermeye karar verdiler.

GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATACAKLAR

Ellibeş, "Bu iki arkadaşımızın AK Parti’ ye katılmaları gerçekten önemli. Biz belediyeciliği gönül belediyeciğili yapan bir partiyiz.  Belediyecilikte hizmet gerekli ancak kesinlikle yeterli değil. Bunu yeterli kılan milletimiz ile gönül köprüsü kurmaktır. Onların her alanda yanında olabilmektir. Gelecekte çok güzel hizmetler yapacaklar. İnanıyorum ki bu iki kardeşlerimiz ile birlikte Darıca belediyemiz daha güzel hizmetlere imza atacaklar” dedi.

HİZMETİN ADRESİNDE BULUŞTUNUZ

AK Parti Milletvekili İlyas Şeker ise açıklamasında, "İki arkadaşımızı tebrik ediyorum. Hizmetin adresinde buluştunuz. 17 yıldır ülkeye hizmet eden AK Parti kadrosu içerisinde yer alacağınız için sizleri tebrik ediyorum. Belediye Başkanımız ile birlikte uyumlu bir çalışma içerisinde olacağınıza inanıyorum. Darıca'da daha çok hizmet edeceğinizden eminim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Diri diri yakılmıştı: Vahşi cinayetle ilgili 6 kişi tutuklandı

Diri diri yakılmıştı: Vahşi cinayetle ilgili 6 kişi tutuklandı