02 Mart 2021 Salı

Akalın, Kocaeli’den başladı

Akalın, Kocaeli’den başladı

İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın yeni başlattığı ziyaret programına ilimizden başladı. Akalın, İYİ Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleştirdiği basın açıklamasında, “195 bin 784 sandığın tamamına hakim olmak adına bir çalışma yapıyoruz. Bu çalışmanın ilk adımını Kocaeli’den atıyoruz” dedi

28 Ocak 2021 Perşembe 09:16 Siyaset

İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın, Türkiye genelinde başlattığı ziyaretinin programının ilk durağı olarak Kocaeli’yi seçti. Akalın, partisinin il başkanlık binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında olası erken seçimde ve parti çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Toplantıda İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve il yönetimi de hazır bulundu. Ziyaret programına il yönetiminin yanı sıra İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyeleri Cumali Durmuş, Hasan Toktaş ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

GEREKLİ ÇALIŞMALAR YAPILDI

İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın’ın ziyaret programında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “Seçi yok gibi gözükebilir ama seçim yok dediklerinde hep baskın seçime yakalandık. İlçe teşkilatlarımız gerekli çalışmaları yaptılar. Bu çalışmaları sayın genel başkan yardımcımızla paylaşacağız. Sandık görevlileri çalışmasının ilk toplantısını genel başkan yardımcımız ilimizde yapıyor. Buna en iyi şekilde layık olacağız” dedi.

JENERİK SENARYOYU ELE ALIYORUZ

Ziyaret programında açıklamalarda bulunan İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın, “Sayın Genel Başkanımızın memleketinden bulunmaktan şeref duyuyorum. Türkiye çapında bir jenerik senaryo olarak 20 Hazinra 2021’de genel seçim yapılacağını ve senaryoyu zorlaştırarak İYİ Parti’nin İttifak dışında tek başına seçime katılacağını varsayarak bir çalışma başlatıyoruz. Bu çalışmanın ilk adımını Kocaeli’den atıyoruz. 195 bin 784 sandığın tamamına hakim olmak üzerine bu çalışmayı yapıyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit Belediyesi, elektrik mühendisi alacak

İzmit Belediyesi, elektrik mühendisi alacak