29 Mayıs 2020 Cuma

AKP'li yöneticiden Kılıçdaroğlu'na yönelik skandal paylaşımlar!

AKP'li yöneticiden Kılıçdaroğlu'na yönelik skandal paylaşımlar!

Kemal Kılıçdaroğlu’na linç girişiminin ardından, Körfez AKP İlçe Yöneticisi Perihan Tuç, sosyal medya hesabından skandal paylaşımlar yaptı

22 Nisan 2019 Pazartesi 12:51 Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün Ankara'da katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğramıştı. Kalabalık grup tarafından linç girişiminde bulunulan Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya ilişkin  siyaset dünyasından art arda tepkiler gelirken Kocaeli'de bir isim skandal paylaşımlarda bulundu.

"CANA GELECEĞİNE MALA GELMİŞ"

AKP Körfez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi, Hacıosman Mahallesi eski muhtarı Perihan Tuç, yaşanan olaylarla ilgili “Gece kurtla sürüye dalıp gündüz çobanla ağlamayacaksınız” yazılı bir fotoğraf paylaştı ve “HDP ile birlikte hareket edenleri cenazemizde istemiyoruz diyen şehit ailesine rağmen cenazeye katılan Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösteren şehit yakınlarını hedefe almışlar. Olayın doğruluğu yanlışlığı ayrı ancak bir suçlu arıyorsanız HDP’ye kucak açan CHP’ye bakacaksınız” ifadelerini kullandı. Tuç bir başka paylaşımında ise, Kılıçdaroğlu’nun yüzünde bir şişlik olan fotoğrafın bulunduğu ve üzerinde “Cana geleceğine mala gelmiş” yazan bir gönderiyi paylaştı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİZCİ FAİK

22 Nisan 2019 Pazartesi 18:15

BUNUN DİZİNE İNDİRİCEN

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıya Kocaeli'den büyük tepki

Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıya Kocaeli'den büyük tepki