22 Ekim 2020 Perşembe

Ali Çakır’a Gelecek’ten ziyaret

Ali Çakır’a Gelecek’ten ziyaret

Körfez’in önemli iş adamlarından ve siyasetin her zaman anılan isimlerinden olan AK Parti Körfez’in kurucularından Ali Çakır, seçim dönemlerinde ismi ön plana çıkan isimlerden. Körfez’de oluşumunu tamamlayan ve seçim dönemlerini de hesaplayarak çalışmalarını, nokta ziyaretlerini başlatan Gelecek Partisi, bu önemli ismi ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu

29 Temmuz 2020 Çarşamba 09:24 Siyaset

İl oluşumunu tamamlayan ve ilçelere henüz başlamayan Deva Partisi için de adı geçen ali Çakır’ın, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Fırat Türker ve yönetimi tarafından ziyaret edilmesi, siyaseti bıraktığını söyleyen Ali Çakır için yine hareketli günlerin başlayacağının göstergesi oldu. Bu anlamlı ve önemli ziyaret sırasında ilçe ve siyaset konuşulurken, iki dönem AK Parti’de belediye başkan aday adayı olup, son anda başka isimlerle yola çıkılması nedeniyle kırgın olan Ali Çakır için yeni oluşum beklentilerini de arttırdı. Fırat Türker, ziyaretin nezaket ve tanışma amaçlı olduğunu söylemesine rağmen ilçede sevilen isimlerden olan Ali Çakır’ı çeşitli makamlarda görmek isteyenleri hareketlendirdi.

ZİYARETLERDEVAM

Atanma aşamasından sonra oluşturduğu yönetimle hızlı bir şekilde çalışmaya başlayan Fırat Türker, diğer siyasi partileri de unutmadı. Bu kapsamda CHP İlçe Başkanı Bülent Yıldız’ı partide ziyaret eden Fırat Türker, kendi çalışmaları hakkında bilgi verirken, ilçede ki siyasi hareketlilik hakkında da sohbet etti.

ESKİ ÜYEYE ZİYARET

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Fırat Türker nokta ziyaretleri ile tanışma programlarına devam ederken, daha önce üyesi olduğu Kögyarder Başkanı Erhan Bilgiç te Gelecek Partisi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Erhan Bilgiç, öğrenim gören gençlere yardım amacıyla kurulan dernekte bir süre göre yaptığı Fırat Türker’e, siyasi hayatında başarılar diledi. Atatürk portresini ziyaret sırasında hediye eden Erhan Bilgiç, ülkemizin her zaman hizmet amacıyla görev alan insanlara ihtiyaç duyduğunu söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hürriyet, İzmitli sanatçılarla fikir alışverişinde bulundu

Hürriyet, İzmitli sanatçılarla fikir alışverişinde bulundu