24 Nisan 2019 Çarşamba

Ayaz: Benim kararımda bir değişiklik yok

Ayaz: Benim kararımda bir değişiklik yok

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz Genel Merkez’den gelen istifa etmeyin talimatı üzerine, “Genel merkezin talimatı bize emirdir. 1 Aralık tarihine kadar istifa etmeyeceğiz” dedi

08 Kasım 2018 Perşembe 15:27 Siyaset

AK Parti’de 5 Kasım’da başlayan başvuru sürecinde dün Genel Merkez’den yapılan açıklamada ilçe başkanlarına istifa etmemeleri yönünde talimat gelmişti. Bu talimatın üzerine gözler İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz’a çevrildi. Konu ile açıklamalarda bulunan Hasan Ayaz, “Genel merkezin talimatı bize emirdir. İl başkanımız da açıklamasını yaptı. 1 Aralık tarihine kadar istifa etmeyeceğiz genel merkezden haber bekleyeceğiz dedi.

DEĞİŞİKLİK YOK

Ayaz, “Benim kararımda bir değişiklik yok. Ben ilçe başkanıyım, aday adayı psikolojisiyle olaylara bakmıyorum. Genel merkezin direktifleri buysa buna uymayan yöneticiler genel merkezin kararına tavır göstermiş gibi yorumlanır. Benim sloganım “Seni seviyoruz İzmit” Biz bu memlekette doğduk, büyüdük. Kararımızda neredeysek hala oradayız. Bizim için nasipse görevimizi de en güzel şekilde yaparız. Teşkilat adabımız gereği bekleyeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Türkkan, o okulu Bakan Selçuk'a sordu

Türkkan, o okulu Bakan Selçuk'a sordu