23 Ocak 2021 Cumartesi

Babacan, il binasını açtı

Babacan, il binasını açtı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, DEVA Partisi Kocaeli İl 1. Olağan İl Kongresi sonrasında DEVA Partisi Kocaeli İl Binası’nın açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Babacan, “Kocaeli tüm teşkilatlarımız içinde en hızlı hareket eden, tüm kongrelerini tamamlayan ilimiz oldu. Dolayısıyla Kocaeli şampiyonluk ünvanını hak etti.” dedi

28 Kasım 2020 Cumartesi 17:02 Siyaset

Faaliyetlerine geçtiğimiz aylarda başlayan DEVA Partisi İl ve İzmit İlçe Binası’nın açılışı DEVA Partisi Genel Başkan Ali Babacan tarafından düzenlenen törenle resmen açıldı. Açılış törenine DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın yanı sıra Genel Merkez Başkan Yardımcıları Nihat Ergün, Ali Ufuk Yaşar, DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, DEVA Partisi İzmit İlçe Başkanı Çağrı Çakıcı, il ve ilçe yöneticileri katıldı.

“BÜYÜKŞEHİR’İ ALACAĞIZ”

Kurdele kesimi öncesi kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Adem Koç, “Bu bina tamamen helal para ile yapıldı. Hiçbir kamunun belediyenin faturası yoktur. Biz bu binayı arkadaşlarımız ile birlikte emek vererek yaptık. İnşallah burada önemli açılışlar yapacağız. Büyükşehir’i alacağız, 12 ilçeyi alacağız en fazla Milletvekili kazanan parti olacağız. Türkiye’nin yönetimini Ali Babacan’a emanet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“ASIL YOĞUNLUK BUNDAN SONRA”

Adem Koç’un ardından konuşan Genel Başkan Ali Babacan, “Kocaeli tüm teşkilatlarımız içinde en hızlı hareket eden, tüm kongrelerini tamamlayan ilimiz oldu. Dolayısıyla Kocaeli şampiyonluk ünvanını hak etti. Sizlerle berber güzel bir kongreyi icra ettik. Teşkilatlarımız için kongre hazırlığı oldukça yoğun bir dönem. Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. Asıl yoğunluk bundan sonra başlayacak. Artık mahalle mahalle teşkilatlanacağız. Her sandıkta en az 2 arkadaşımızın olacağı bir hedef belirledik. Biz Kocaeli’den bir şampiyonluk daha beliyoruz. O da mahalle temsilcilerinin ataması” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gelecek Derince, CHP’yi ağırladı

Gelecek Derince, CHP’yi ağırladı