30 Ekim 2020 Cuma

Bakan Kasapoğlu’nu istifaya davet etti

Bakan Kasapoğlu’nu istifaya davet etti

Gelecek Partisi Derince İlçe Teşkilatı 1. Olağan genel kurulunda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu istifaya davet etti

13 Ağustos 2020 Perşembe 15:14 Siyaset

Gelecek Partisi Derince İlçe Teşkilatı 1. Olağan genel kurulunu yaptı. Kurucu ilçe başkanı olarak atanan Ümit Yıldız seçilmiş başkan oldu. Kongrede bir konuşma yapan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu istifaya davet etti. Demir şunları söyledi: “Kocaeli Derince’de Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi hizmete açılıyor. Açılışa herkes davetli, bir kişi hariç; 15 Temmuz şehidimizin annesi sayın Nihal Olçok! Bu bir şehit annesine yapılabilecek en büyük saygısızlıktır.

HANGİ VİCDAN HANGİ AKIL!

Hangi vicdan, hangi akıl böyle bir karar alabilir? Çağrılmama sebebi sayın Nihal Olçok’un Gelecek Partisi kurucular kurulu üyesi olması mıdır? Siyasi hırsınız vicdanınızı mı kör etti? Bir şehit annesinin oğlunun adının verildiği tesisin açılışında yer almasından nasıl rahatsız olursunuz? Bu ülke bizim, bu ülke hepimizin. Sayın Nihal Olçok’un şahsında bütün şehit annelerine yapılan bu saygısızlığı kınıyor ve kamuoyunun vicdanına havale ediyorum. Bunlar akıllarını yitirmişlerdi, şimdi de vicdanlarını kaybettiler. Bu rezaletin sorumlusu Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu derhal istifa etmeli.”

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kahvehaneler oyun oynama serbestliği istiyor

Kahvehaneler oyun oynama serbestliği istiyor