22 Eylül 2020 Salı

Barış ve Eşitlik Partisi'nden Gelecek Gölcük'e ziyaret

Barış ve Eşitlik Partisi'nden Gelecek Gölcük'e ziyaret

Barış ve Eşitlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çağlayan Garipoğlu, Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette ortak paydanın Gölcük olduğu vurgulanarak birlik, beraberlik mesajları verildi

16 Eylül 2020 Çarşamba 09:45 Siyaset

Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner, Siyasi İşler Başkanı Ali ihsan Aydınlık, Teşkilat Başkanı Yusuf Yalçın, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kızıltaş ve birim başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette sıcak diyaloglar yaşandı. Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner yaptığı açıklamada, “Gölcük, içerisinde birçok değeri barındıran Kocaeli siyasetinin ana merkezi konumundadır. Sayın Çağlayan da ilçemiz değerlerinden birisidir. Bizler bugün Gölcük ve gelecekte olmasını arzu ettiğimiz Gölcük’ü değerlendirme fırsatı bulduk. Altını çizerek ifade etmek istiyorum ki, Gölcük ayrıştırmanın, bölünmüşlüğün bir parçası kesinlikle olmamalıdır. Her siyasi parti bir araya gelebilmeli, konuşabilmeli, tartışabilmeli ve fikirlerini ilçe yararına hayata geçirebilmelidir. Hain kelimelerinin milletimiz ve Gölcüklü hemşerilerimiz için kullanılmasını, ayrıştırmanın bir parçası haline getirilmesini istemiyoruz. Belki siyasette hiç olmadım ama siyasetin ve kamu ahlakını almış, kamu yönetimi okumuş birisi olarak bu oyunları bozacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

"ORTAK PAYDAMIZ GÖLCÜK"

Barış ve Eşitlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çağlayan Garipoğlu da yaptığı açıklamada, “Bugün bu sıcak ortamı görmekten mutlu oldum. Merak konusu olan Gelecek Partisi'nin Gölcük teşkilatını tanıdım. Misafirperverliğinizden dolayı başta İlçe Başkanı Kadriye Güner ve yönetimine teşekkür ediyorum. Hayırlı olmasını diliyorum. Benim Gölcük sevgimi hemşerilerim bilir. Türkiye sevdamızı da bizimle yaşayanlar bilir. Gölcük’ün tüm sorunlarını partimin genel başkan yardımcısı olarak yakından takip ediyorum. Bazen mutlu oluyorum bazen de hüzün duyuyorum. Çıkar, menfaat çatışması ve bölünmüşlüğü gördükçe Gölcük’ün bir evladı olarak üzülüyorum. Biz korona virüs salgınından sonra kucaklaşmayı unuttuk ama birbirimizi sevmeyi, paylaşmayı komşuluğu unutmadık. Elimizdeki bu kültürü bizlere büyüklerimiz öğretmişken, şimdi bu kültürü unutturmaya çalışanları görüyorum. 17 Ağustos depreminin üzerinden 21 yıl geçmesine rağmen hala izleri duruyor. Gölcük’ün sorunlarını dile getirmeye, takip etmeye devam edeceğim. Aynı şekilde Kadriye hanım da bu konularda duyarlı. Ortak paydamız Gölcük ve Türkiye” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Okul öncesi büfe ve kantinlere Covid-19 eğitimi

Okul öncesi büfe ve kantinlere Covid-19 eğitimi