24 Kasım 2020 Salı

Başaran: Bize parti kuramazlar demişlerdi!

Başaran: Bize parti kuramazlar demişlerdi!

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanlı Ömer Faruk Başaran, “1’inci olağan genel kongresi ile aşılamaz denilen eşiği 1 Kasım Pazar günü geride bırakacağız. Bize parti kuramazlar demişlerdi, partimizi tüm Türkiye’yi kapsayan Türkiye mozaiğini yansıtan kurucularımızla kurduk” dedi

30 Ekim 2020 Cuma 14:03 Siyaset

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek partisi, 1. Olağan Genel Kongresi’ne hazırlanıyor. Bu kapsamda Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanlı Ömer Faruk Başaran,  1. Olağan Kongre öncesi 70 ilin teşkilatları ile eş zamanlı basın açıklaması yaptı. Başaran, partisinin il başkanlığında yapığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, “1’inci olağan genel kongresi ile aşılamaz denilen eşiği 1 Kasım Pazar günü geride bırakacağız. Bize parti kuramazlar demişlerdi, partimizi tüm Türkiye’yi kapsayan Türkiye mozaiğini yansıtan kurucularımızla kurduk. Bize kursalar bile örgütlenemezler, üye bile bulamazlar demişlerdi. Fakat biz 70 ilin teşkilatını oluşturduk bile.

KİMSE ÜMİTSİZ OLMASIN

243 ilçenin kongresini tamamlayarak 44 ilin kongresini gerçekleştirdik. Her türlü basıya, yıldırmaya rağmen biz 1’inci olağan genel kongremizi 1 Kasım 2020 Pazar günü saat 10:00’da Ankara Anka Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştireceğiz. Kimse ümitsiz olmasın, kimse karamsarlığa kapılmasın. Partimiz ülkemizi hak, özgürlük ve refah seviyesine çıkartmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Tüm halkımıza güvenli, güçlü ve adaletli bir gelecek vaat ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yıldızlı, Ağrı Dernekleri Federasyonu’nu ağırladı

Yıldızlı, Ağrı Dernekleri Federasyonu’nu ağırladı