22 Ocak 2021 Cuma

Başkan Ellibeş, teşkilat ziyaretlerini ihmal etmiyor

Başkan Ellibeş, teşkilat ziyaretlerini ihmal etmiyor

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ilçelerdeki yatırım inceleme gezileri sırasında teşkilat üyelerini de ihmal etmiyor

19 Aralık 2020 Cumartesi 15:53 Siyaset

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ilçelerdeki yatırım gezileri sırasında Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı tarafından hazırlanan program kapsamında teşkilat üyelerini de ihmal etmiyor. Pandemi nedeniyle geniş kapsamlı programlar yerine daha kısıtlı bu ziyaretlerde istişare kurulu üyeleri, meclis üyeleri, mahalle başkanlarına gidiliyor. Ellibeş, geçen hafta Gölcük ve İzmit’teydi. Kendisine AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney ile AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen de eşlik etti.

KISITLI ZİYARET

Ellibeş, ilk olarak Gölcük’te rahatsızlık geçiren Meclis Üyesi Mustafa Alkan, önceki dönem il yöneticisi Samet Taşdelen ve istişare kurulu üyesi Harun Gencer’e giderek, geçmiş olsun dileğinde bulundu. İzmit ziyareti sırasında da Kuruçeşme bölgesinde geniş bir kesim tarafından tanınan ve geçtiğimiz günlerde amacası, yengesi ve kuzenini koronavirüs nedeniyle kaybeden istişare kurulu üyesi Ali Kılınç’a taziyede bulundu. Ayrıca Yahya Kaptan Mahalle Başkanı Şükür Yazıcı da iş yerinde ziyaret edildi. Ellibeş, Pandemi öncesi her hafta en az iki ilçeye gittiklerini hatırlattı, “Sağlık tedbirlerine uymak zorunda olduğumuzdan bu dönem daha kısıtlı da olsa teşkilatımızla birlikte olmayı sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Koronavirüs, Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nin üretimini engellemedi

Koronavirüs, Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nin üretimini engellemedi