20 Ocak 2021 Çarşamba

Başkan Söğüt’ten yeni yıl mesajı

Başkan Söğüt’ten yeni yıl mesajı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, yeni yıl için yayımladığı mesajında, “Yeni yıl, bize umutlu başlangıçlar ve geride bıraktığımız yılın muhasebesini yapma imkânını sunuyor” dedi

31 Aralık 2020 Perşembe 14:05 Siyaset

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, yeni yıl için mesaj yayımladı. Başkan Söğüt mesajında, “Yeni yıl, bize umutlu başlangıçlar ve geride bıraktığımız yılın muhasebesini yapma imkânını sunuyor. 2020 yılında pandemiye rağmen önemli projelere imza attık, startını vereceğimiz projelerin altlıklarını hazırladık.  2021 yılında da Körfezli hemşerilerimizin bizlere olan güveni ve sevgisiyle, bizlerin de onlara layık olma anlayışıyla yapacağımız çok iş var.

HALKIMIZIN HİZMETKÂRIYIZ

 “Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır’ sözü gibi, bizler de bu vatanımızı, hemşerilerimizi çok sevdiğimizi, görevimizi en iyi şekilde yaparak, halkın hizmetkârı olarak gösterme gayretindeyiz. 2020 yılı yaşadığımız tarihi olaylarla, acılarla, kaybettiğimiz binlerce insanımızla kalacak hatıralarda.

MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR

Halen belirli kısıtlamalarla yaşayarak covid-19 salgınıyla mücadelemiz sürüyor. En kısa zamanda tüm dünyanın bu hastalıktan kurtulduğu günleri görmek dileğiyle, vatandaşlarımıza maske, mesafe ve hijyenin önemini bir kez daha hatırlatarak, sağlık personellerimize de bizler için verdikleri mücadele için çok şey borçlu olduğumuzu belirtmek istiyorum.

EMİN ADIMLARLA YÜRÜYECEĞİZ

İnanıyorum ki 2021 yılında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde; bakanlarımız, milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’ın da bizlere verdiği desteklerle tüm projelerimizi seçim beyannamemiz doğrultusunda emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. Bu vesileyle 2021 yılının Körfez’e, ülkemize, milletimiz ve İslam Âlemi'ne hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

TIR ile çarpışan motosikletin sürücüsü öldü

TIR ile çarpışan motosikletin sürücüsü öldü