20 Ağustos 2019 Salı

Buna ne dersiniz sayın Yılmaz!

Buna ne dersiniz sayın Yılmaz!

CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in asılan afişi seçim yasağı denilerek kaldırılmış, AK Partili vekil Mehmet Akif Yılmaz da sert bir açıklama yaparak Hürriyet’i eleştirmişti. AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı seçim yasağı olmasına karşın Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’ın devasa bir afişini astı. Yılmaz’ın nasıl bir tavır alacağı merakla bekleniyor

29 Ocak 2019 Salı 13:30 Siyaset

CHP, geçtiğimiz günlende İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in afişini Carrefour Köprüsü’nün bulunduğu bölgede bir binaya asmıştı. Afiş asıldıktan sonra güvenlik güçleri, afişe müdahale etmiş ve indirtmişti. Bu gelişmeler sonrası Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz oldukça sert bir açıklama yaparak Hürriyet’i eleştirmişti. Yılmaz, “İzmit halkının vicdanı kiralı değildir. Milletin aklıyla yıllarca dalga geçen bir kafadan başka ne beklenir ki? Yahu sen İzmit halkını bu tiyatroya kanacak kadar ahmak mı sanırsın? Yere batsın kiralık vicdanınız! Yere batsın riyakar tavrınız! Yere batsın hukuk, kanun tanımaz hırsınız” demişti.

AK PARTİLİ ADAYIN AFİŞİ ASILDI

Yılmaz, Fatma Kaplan Hürriyet’i zamanı gelmeden önce afiş asmakla suçlamıştı fakat aynı afiş asma konusu bu kez Darıca’da yaşandı. AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı seçim yasağı olmasına karşın Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’ın devasa bir afişini astı. Şimdi ise hem Darıca Kaymakamlığı’nın hem de AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın nasıl bir tavır alacağı bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Camide korkunç intihar!

Camide korkunç intihar!