07 Haziran 2020 Pazar

Çakar: Gayet iyiyim, kimse merak etmesin

Çakar: Gayet iyiyim, kimse merak etmesin

Coronavirüs şüphesiyle hastanede yatan CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar sevenlerine mesaj yolladı. Çakar, “Gayet iyiyim. Kimse merak etmesin” dedi

30 Mart 2020 Pazartesi 15:03 Siyaset

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, geçirdiği soğuk algınlığı rahatsızlığı nedeniyle Konak Hastanesi’ne yatırıldı. Hakan Çakar’ın yakalandığı soğuk algınlığı rahatsızlığı her ne kadar alışık olduğumuz sıradan bir hastalık olsa da Coronavirüsşüphesi nedeniyle alınan sıkı önlemler, Çakar’ın hastanede tedavi altına alınmasına sebep oldu.  Çakar’a tedbir amaçlı Coronavirüs testi de yapılırken sonuçların bir kaç gün içinde belli olacağı öğrenildi. 

ŞUANDA BİR SIKINTI YOK

Coronavirüs şüphesiyle hastanede yatan CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar sevenlerine gazetemiz aracıyla mesaj yolladı. Sesi oldukça iyi gelen  Çakar, “Gayet iyiyim. Kimse merak etmesin. Bir sıkıntı yok şuan da. Doktor arkadaşlarımız ilgileniyor sağolsunlar. İlaçlarımızı kullanıyoruz. Bir kaç gün içerisinde eve çıkacağım inşallah. Ayrıca sevgili İl başkanıma teşekkür ediyorum. Sürekli arayıp bilgi alıyor. Desteğinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sağlık çalışanları için 3 boyutlu yazıcılarla yüz maskesi üretiliyor

Sağlık çalışanları için 3 boyutlu yazıcılarla yüz maskesi üretiliyor