19 Haziran 2019 Çarşamba

Çakar: Kararı yönetim kurulumuz verdi

Çakar: Kararı yönetim kurulumuz verdi

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, "Meclis üyesi belirleme noktasında, Alparslan Seymen’ in baskısıyla atama olduğu haberlerine cevap verdi. Çakar,”  Seymen’in isminin çıkması hiç hoş olmamıştır. Bu kararı yönetim kurulumuz verir” dedi

10 Ocak 2019 Perşembe 15:26 Siyaset

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar basın açıklaması gerçekleştirdi. Çakar basın açıklamasında, kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.  Çakar’ın basın açıklamasında CHP’nin İzmit Belediye Meclis üyeleri de yer aldı.

SEYMEN PARTİ BÜYÜĞÜMÜZDÜR

Hakan Çakar eski ilçe başkanlarından Alpaslan Seymen ile alakalı çıkan haberlere yönelik açıklamalarda bulunarak sözlerine başladı. Çakar konuyla alakalı olarak, “Geçtiğimiz akşam bir internet sitesinde Alpaslan Seymen ile ilgili bir haber çıktı. Meclis üyelerimizin belirleme noktasında atama kararı aldık. Basında ve sosyal medyada çıkan Alparslan Seymen’in baskısıyla bu kararı aldığımız yönünde çıkan haberler hiç hoş olmamıştır. Alpaslan Seymen ve diğer eski ilçe başkanlarımız değerlidir. Alpaslan Seymen parti büyüğümüzdür. İsminin orada geçmesi hoş olmamıştır. Bu kararı yönetim kurulumuz verir” dedi Ön seçim kararını belediye başkanlığı seçimlerinde istemiştik. Genel merkez konuyu biz değerlendiririz dedi. İki adayda kalınca atama oldu.” dedi

BİZE ULAŞAN RESMİ EVRAK YOK

“İttifak konusu devam ediyor. Görüşmeler güzel sürüyor” diyen Çakar, “Oradan da talepler olabilir. Yönetim kurulu elimizi güçlendirmek için böyle bir karar aldı. Biz seçimi kazanmak adına çalışmalarımızı yapıyoruz” dedi. CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar CHP İzmit İlçe yöneticisi Ali Kuzu’nun istifasıyla ilgili soruya, “Kendisiyle görüşeceğiz. Bize ulaşan resmi bir evrağı yok” şeklinde yanıt verdi.

HERKESE KAPIMIZ AÇIK

Hakan Çakar son olarak Hüseyin Erol olayı ile ilgili olarak değerlendirmede bulundu. Çakar sözlerini, “Hüseyin Erol ihraç demeyelim de ayrıldı diyelim. Bu daha doğru olur. Kendisi özür açıklamasını yapmıştır. Şu an için yerine birini düşünmedik. Kafamızda bir isim var. Onu da yakın zamanda ziyaret edip davet etmeyi düşünüyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Şengün: Kocaeli’nin bu kadar kötü yönetilmesi insanın içini acıtıyor

Şengün: Kocaeli’nin bu kadar kötü yönetilmesi insanın içini acıtıyor