18 Haziran 2019 Salı

CHP'de İşeri istifa etti, aday adaylığını açıkladı

CHP'de İşeri istifa etti, aday adaylığını açıkladı

CHP Gölcük İlçe Başkanlığı'nı 6 buçuk yıldır sürdüren İsmet İşeri, parti binasının önünde ilçe başkanlığından istifa edip belediye başkanlığına aday adaylığını açıkladı

11 Ekim 2018 Perşembe 12:24 Siyaset

CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, istifa edip yerel seçimler için belediye başkanlığına aday adaylığını açıkladı. CHP’de 6 buçuk yıl görevini sürdüren İlçe Başkanı İsmet İşeri, parti binasının önünde istifa edip, Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı. Başkan İşeri’nin aday adaylığını açıklama programına çok sayıda partililer ve eski ilçe başkanları katıldı. İşeri yaptığı konuşmada “Bu sefer belediyeyi kazanacağız” dedi.

SORUMLULUK ALMANIN ZAMANI GELDİ

İşeri konuşmasında, “Adaylığım konusuna gelirsek benim illa ki makam başkanlık gibi bir düşünceyle siyasete girme gibi amaçta hiç olmadım. Siyasetteki ilk amacım rüştümü ispat etmekti. Biliyorsunuz ki 2014 yerel seçimlerinde Gölcükte Turan Dumlu’yla iktidara çok yaklaştık. Gölcük halkı sağ olsun teveccühünü gösterdi ama olmadı. Son bir yıldır Gölcükte benimle alakalı oluşan teveccühü gördükten sonra bu tarihi sorumluluğu almanın zamanının geldiğini anladım” diye belirtti.

ZOR BİR GÖREVE SOYUNUYORUZ

İşeri son olarak, “Şunu net söyleyeyim ki biz belediye başkanlığına birilerini zengin etmek için gelmeyeceğiz. Kimseyi kayırmayacağız. İhtiyaca göre iş vereceğiz. Bizim meclis üyelerimiz toplumun tüm kesimlerini kapsayacak tabloda olacak. Bizler çok zor bir göreve soyunuyoruz. Bu zor görevi oluşturacağımız kaliteli kadrolarla insanlara anlatacağız. Herkesin takdirini kazanacak kadromuzla halkımızdan görev isteyeceğiz. Partimde 6 buçuk yıl görev yaptım. Görev yaptığım sürece her zaman yanımda olan eski ve yeni tüm örgütteki arkadaşlarıma ve özellikle kadın kollarımıza çok teşekkür ediyorum. Aday adaylık sürecimiz bizi partimizden kopartmayacak. Bunu herkes iyi bilmeli. Bu sefer Gölcük'te iktidarı mutlaka kazanacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP Körfez'e kadın aday adayı

CHP Körfez'e kadın aday adayı